• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ahhaat geood (45x45mm)

15,00 €

Tootekood: F3
Ühik: tk
Laoseis: 1

Kahepoolne ahhaat geood.

Mõõdud suletuna ca: 45x45mm

 

Ahhaat on eestkätt imeline kaitsekristall. 

Ahhaati on läbi ajaloo kasutatud ka erinevates jõudu, pikaealisust, vaprust ja edu soodustavates loitsudes ning maagilistes rituaalides.

Läbi sajandite on ahhaadil oma väärikas koht olnud ka armastusemaagias - ta on nimelt hea negatiivsete mõtete tõrjuja ja meelte moonutaja (muudab ebameeldiva kütkestavaks). 

Ahhaati kasutati ka tõeamuletina - selleks, et tagada oma sõnade puhtus ning saada teeneid mõjukatel positsioonidel olevatelt inimestelt. 

Iga rituaali, toimingu ja sümptomi jaoks sobisid erinevad ahhaadid. India ahhaat on hea kaitsvate, tasakaalustavate ja rahustavate omaduste kandja.

Kui ahhaadid on saanud oma nime Achatese jõe järgi, siis India ahhaadi nimetus tuleb tema leiukoha järgi.

Ahhaat geoodid on eriti head kaitsjad ja puhastajad. Neid on hea kasutada teiste kristallide ja ehete puhastamiseks ning väestamiseks, samuti ruumide energeetika puhastamiseks.

 

GEOODIDEST LÄHEMALT:

Geoodid on sõltumata oma kujust ja suurusest vastupandamatult paeluvad!
Lisaks pilkupüüdvale välimusele, on neis peidus nii palju enamat. 

Nimelt ei ole ühe geoodi näol tegemist üksnes ilusa sisekujunduselemendiga, vaid kristalliga, mida saad kasutatada oma kodu kaitsmiseks, ruumide või mistahes esemete (sh. teiste kristallide ja ehete) puhastamiseks ja väestamiseks ning kaaslasena argielus, meditatsioonil või rännakul.

Levinuimad geoodid on ametüstist, mäekristallist, tselestiidist ja ahhaadist. 

Mistahes eesmärgil Sa geoodi ka ei valiks, lähtu eestkätt ka siin oma sisetundest!

Kasutusviisidest ja võimalustest natuke lähemalt:

 
 
Geoodid ruumide puhastaja, väestaja ja kaitsjana.

Geoodid on oma olemuselt väga põneva energiaga kristallid. Nimelt suudavad nad neelata ümbritsevast keskkonnast negatiivseid energiad, puhastada need ning seejärel vallandada samasse ruumi puhtamad ja kõrgema vibratsiooniga energiad.

Just seetõttu ongi nad väga head kaaslased nii kodus, kui ka töökeskkonnas. 

Kodus oleks hea geoodi hoida elutoas (ruumis, kus toimub kõige enam elutegevust), aga ka tehnika läheduses (nt töölaual või teleka ees). 

Tööl võid geoodi asetada oma töökohale või -lauale. Oma paeluva välimuse ja suure sisemise väe tõttu on nad imehead nö lisaväärtuse ja -funktsiooniga sisekujunduselemendid. Mistõttu ei oleks suure tõenäosusega ka Su ratsionaalsematel ja praktilisematel kolleegidel või ülemusel midagi selle vastu!

Kodu välisukse ette asetatud geood (avaga ukse poole) kaitseb kodu ebameeldivate ja negatiivselt meelestatud külaliste (ja ka energiate) eest.
Lisaks sellele võid ka geoode kasutada oma kodule kaitsva võre loomiseks (st. asetada need oma kodu nelja kõige kaugemasse vastasnurka).

Nii tselestiit, ametüst, mäekristall, kui ka ahhaat sobivad selleks väga hästi.

Kindlasti ära unusta anda oma geoodile ülesannet ja/või teha taotlust!
 

Geoodid teiste kristallide (ja ehete) puhastajate ja laadijatena.

Sarnaselt ruumidele ja keskkonnale puhastavad geoodid ka teisi kristalle ning poolvääriskividest ehteid. Suurema geoodi puhul võid puhastamist vajavad kristallid asetada geoodi sisse, väiksema geoodi võid panna pikali ning paigutada puhastamist vajavad esemed ta peale. Samuti aitab ka puhastatavate kivide geoodi ette kindla taotlusega asetamine.

Mina kasutan mäekristallist geoodi kõige sagedamini pendlite ja poolvääriskividest ehete puhastamiseks. Tavaliselt ei pane ma korraga geoodi sisse puhastuma, laadima ja väestuma korraga üle 3-4 eseme.

Ehkki kivid (või mistahes esemed) soovitatakse jätta geoodi sisse või ette 24-48 tunniks, olen märganud, et ka ööseks geoodile jäetud ehted ja kristallid on hommikuks puhanud ning taas särtsu täis.

Ära unusta esemete geoodi asetamisel taotlust ning seda, et ka Su geood vajab regulaarset puhastamist. Mida rohkem "tööd" või negatiivsem keskkond, seda sagedamini võiksid teda puhastada.
 

Geoodid väeka kaaslasena igapäevaelus, meditatsioonil ja astraalrännakutel.

Geoodid on head energiate talletajad. Seetõttu võib geood aidata Sul hästi olulisi asju meeles pidada - alustades sellest, et suhtuda elusse pisut positiivsemalt, kuni kindlate värsside või valemiteni välja.

Oma energiaid puhastavate omaduste tõttu on geoodi (eriti ametüsti) hea enda lähedal hoida siis, kui oled väsinud, ärritunud või stressis.

Eranditult kõik looduslikud geoodid on endasse talletanud killukese Maisest energiast ning võimaldavad Sulle ligipääsu iidsetele teadmistele.
Geoodid aitavad Sul näha tervikpilti, soodustavad muundunud teadvuse seisundi teket ning on ka head ankurdajad.  Seetõttu on nad väga head kaaslased meditatsioonil ja ka kehavälistel rännakutel.

Sarnased tooted