• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Alabaster * Madagaskari valge opaal * Ahhaat (925 hõbe)

25,00 €

Tootekood: I3
Ühik: tk
Laoseis: 1

Andestamine, mõistmine, tasakaal, sisemine rahu, uued võimalused, toetus stressirohkel ajal.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), olukordade ja õppetundide sügavamat mõistmist ning minmnalaskmist Lisaks annab ta Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Ahhaati on läbi ajaloo kasutatud ka erinevates jõudu, pikaealisust, vaprust ja edu soodustavates loitsudes ning maagilistes rituaalides.
Läbi sajandite on ahhaadil oma väärikas koht olnud ka armastusemaagias - ta on nimelt hea negatiivsete mõtete tõrjuja ja meelte moonutaja (muudab ebameeldiva kütkestavaks). 
Ahhaati kasutati ka tõeamuletina - selleks, et tagada oma sõnade puhtus ning saada teeneid mõjukatel positsioonidel olevatelt inimestelt. 
Iga rituaali, toimingu ja sümptomi jaoks sobisid erinevad ahhaadid. Ahhaat on hea kaitsvate, tasakaalustavate ja rahustavate omaduste kandja.

Valge Madagaskari opaal (nö vähemkvaliteetsel toorkujul - suur helmes võru keskel) on hea õnne ja uute võimaluste tooja. Samuti aitab ta teha tulemuslikke valikuid ning viia poolikud asjad lõpule. Ta toob selguse ning tasakaalustab ja korrastab energiavälja. Valge opaal on hea toetaja stressirohketel aegadel, ta aitab toime tulla ärevuse ning üksindusega.

Kivide suurus 8mm, opaal suurem.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele.

Vahemummud 925 hõbe.

 

Sarnased tooted