• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Alabaster * Pärlikarp * Roosakvarts * Shell pearl

Tootekood: M2023
Ühik: tk
Laoseis: 0

Naiselikkus, andestamine, mõistmine, minnalaskmine, õrnus, avatud süda, emotsionaalne tasakaal.

Pärlikarp sümboliseerib naiselikkust, õrnust ja emadust. Ta kannab endas veetlevust, puhtust ja mõistmist. Hea kaaslane naistele, kes tahaksid avastada ja esile tuua oma naiselikumat poolt.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust. 

Shell pearl (valged ümarad pärlid) on kunstlikult naturaalsetest austri karpidest (kestadest) valmistatud pärlid (samadest materjalidest nagu ka kultuurpärlid). 

Kivide suurused 6-8mm, pärlikarbid suuremad.

Ripatsiosa pikkus 6mm, ketiosa pikkus lisaks 100cm.

Ehe on punutud hallile naturaalsest siidist paelale.

Sarnased tooted