• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ametüst * Alabaster * Herkimeri teemant (925 hõbe)

Tootekood: U3
Ühik: tk
Laoseis: 0

Mõistmine, usaldus, andestamine, vaimsus, sisemine rahu, selgus, toetus keerulisel ajal, puhastumine.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Ametüst on hea une kristall - padja alla või voodi kõrvale asetatuna tõrjub ta efektiivselt unetust ja  halbu unenägusid. Ta soodustab rahulikku und ning muuhulgas ka unenägude mäletamist. Veelgi enam - usutakse, et ametüst tagab ka selle, et kandja liialt kaua ei magaks.
Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ta on üdini seotud sisemise rahuga ning tal puuduvad mistahes assotsiatsioonid tugevate negatiivsete emotsioonidega. Ametüst on võimas stressi ning pingete leevendaja - piisab ainuüksi kristalli peos hoidmisest ja ta rahustavate vibratsioonide tunnetamisest. Ametüsti pidevalt kaasas kandes aitab ta selliseid olukordi ning tundeid ennetada ja vältida.
See kristall on ka hea hirmude lahustaja, tuju tõstja, vaimsuse ja spirituaalsuse soodustaja. Ta tekitab lootust, tõrjub süütunnet ja vähendab enesepettust. Samuti aitab ametüst piirata liigtarbimist, vabaneda sõltuvustest (sh alkoholismist), sundkäitumisest, nö kasvatada selgroogu ning hinnata olukorda adekvaatselt.
Läbi aegade on ametüst olnud reisijate kaitseamuletiks. Ta kaitseb vigastuste, õnnetuste, varaste, haiguste ja ohu eest. Samuti ka musta maagia eest. Osade legendide kohaselt kaitseb ametüst lisaks ka loodusõnnetuste, kiskjate, raske saatuse, kurjade vaimude, kurja silma jms eest. Sõjas aitab püsida tervena.
Ametüst on ka kõigi selgeltnägijate suur lemmik. Nimelt usutakse, et ta rahustav energia soodustab intuitiivsete meelte tööd. Ta edendab vaimseid võimeid, laseb kasutada intuitiivselt omandatud tarkust, parandab valu ja aitab keskenduda elueesmärkidele. 
Ametüst sümboliseerib ka puhast, tõelist ja emotsionaalset armastust. Sageli vahetavad armastajad just ametüste selleks, et kinnitada omavahelisi tundeid.
Ametüst tasakaalustab väga hästi organismi energeetikat, kingib oma kandjale sügava armastuse tunde, õilsuse, turgutab mõistmist ja kaastundlikkust. 
Ta on ka võimas puhastaja ning seetõttu sobib ametüstgeood ideaalselt teiste kristallide puhastamiseks ja laadimiseks (aga vajab seejuures ka ise puhastust).
Ametüst on tugev tervendaja. Ennekõike on ta märkimisväärne rahustaja. Tõenäoliselt seetõttu aitabki ta loobuda erinevatest sõltuvustest. Peavalu leevendamiseks soovitatakse asetada ametüstid silmadele. Maksa- ja neeruhaiguste leevendamiseks soovitatakse juua ametüstist valmistatud kristallivett.
Ta mõjub hästi ka ajule, maole, seedesüsteemile ning aitab viljatuse, kesknärvisüsteemiga seotud probleemide ning nahahaiguste korral.

Herkimeri teemante peetakse headeks abilisteks mistahes keskkonnale või olukorrale häälestumisel. Sattudes tundmatusse keskkonda, uude olukorda või inimeste keskele, kelle kavatsused on Sulle ebaselged, on Herkimeri teemantist palju abi õige suuna ning teguviisi leidmisel.

Tegemist on võimsa spirituaalse energia võimendajaga. Ta tõstab oma kandja vibratsiooni, hoiab eemal negatiivsed energiad ning kaitseb võõrmõjude eest, toetades ja kaitstes Sind Su spirituaalsel teekonnal. Herkimeri teemant on ka võimas tasakaalustaja, aidates ühendada füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja spirituaalse tasandi.

Herkimeri teemant aitab vabaneda pingetest kehas ning toetab puhastumisprotsesse - nii sisemisi, kui ka väliseid. Ta aitab tuvastada muuhulgas ka toksili mõtte- ja käitumismustreid, neid teadvustada ning nendest leebelt vabaneda.
Ta aitab leida rahu, tasakaalu ja mõistmist kiires ning kohati segasena tunduvas välismaailmas. Herkimeri teemanti energia julgustab Sind pöörama rohkem tähelepanu ning tegelema asjadega, mis panevad Sind rohkem tundma elusa, kerge, helge ja vabana.

Herkimeri metafüüsikalised omadused toetavad astraalse ja füüsilise tasandi ühendamist. Arvatakse, et Herkimeri teemant võimendab selgeltteadmist, -kuulmist ja -nägemist ning aitab märgata ja mõista seda, mida kõrgemad jõud Sulle näidata või endasi anda püüavad.
Esoteerikud, maagid ja tervendajad hindavad Herkimeri teemanti ka tema telepaatiat soosivate ja võimendavate omaduste tõttu. Nimelt toetab ta paremat kommunikatsiooni oma vaimsete teejuhtide ning hingede maailmaga.

Lisaks sellele soovitatakse Herkimeri teemanti neile, kes kipuvad ennast üleväsitama ning läbipõlema. Ta aitab tuua tähelepanu taas endasse ning võtta vajalikel hetkedel aeg iseendale. Ta on ka väga hea toetaja neil perioodidel, kui asjad ei laabu ootuspäraselt. Herkimer aitab hetkeolukorraga toime tulla ning sellest taastuda tugevamana, kui eales varem.

Tegemist on ka väga hea uute alguste toetajaga. Herkimeri teemant aitab alustada otsast peale ilma mineviku negatiivsete mõjuteguriteta. Mis puudutab edu, siis Herkimeri teemant soosib sihikindlust, julgeid valikuid ning sirge seljaga edasi liikumist. Ta turgutab loovust ning õpetab usaldama elu suuremaid loominguliseid spiraale, kus kõik ei liigu sageli sugugi nii nagu lineaarne inimmõistus soovib ja planeerib.

Herkimeri teemanti soovitatakse kasutada koos väiksema ning madalama vibratsiooniga kristalliga. See võimendab herkimeri veelgi ning tõstab ta võimekust. 

Kuna Herkimeri teemant on suurepärane energiavoolu taastaja ning blokeeringute eemaldaja, omistatakse talle ka tugevaid valu leevendavaid omadusi. Seda nii emotsionaalse, kui ka füüsilise valu korral. Tegemist on ka väga hea toetajaga haigusest või füüsilisest vigastusest paranemisel.

Herkimeri teemant on hinnatud ka tema pingeid leevendavate omaduste tõttu. Lisaks selle tõstab ka immuunsust ning suurendab vastupanu välistele tegurite (sh viirushaigused). Herkimeril arvatakse olevat ka rakkude taastootmist soosivad omadused. 

Herkimeri teemanti seostatakse ka silmanägemise ja selle parandamisega. 

Herkimeri teemant toetab ka seedesüsteemi. Ta aitab kehal paremini toitaineid omastada ning muuhulgas kasutatakse teda ka tervisliku kehakaalu saavutamiseks.

Alabastrite suurused 10-12mm.

Metallhelmed 925 hõbe.


Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.4cm ümbermõõduga randmele. 

Sarnased tooted