Auguga kivi / ripats - Obsidiaan (apatši pisar)

Tootekood: K782 Ühik: tk Laoseis:0

Auguga kivi / ripats - obsidiaan (apatši pisar)

Mõõdud keskmiselt: 3.2 x 2.2 x 1cm.

Obsidiaan (hõbe) on tugeva kaitseenergiaga kristall. See kristall kaitseb kandjat nii kriitika, kui teiste inimeste poolt põhjustatud füüsiliste vigastuste eest. 

Obsidiaan toetab tundlikke inimesi ning kaitseb neid depressiooni eest. Lisaks sellele sümboliseerib ta ka enesekontrolli ja vastupidavust.

Apatši pisarad on oma nime saanud legendi järgi, mille kohaselt olid vaenlaste vangi sattunud apatši indiaanlased sunnitud kõrgelt kaljunukilt kindlasse surma viskuma. Sõdalaste naised nutsid surnukehade kohal ning nende pisarad muutusid ajapikku mustadeks läbikumavateks obsidiaanideks. Legend räägib, et apatši pisarate kandjad ei pea enam kunagi nutma, sest pisaraid on valatud ka nende eest enam kui küllaga.

OMADUSED

Nagu eelpool mainitud on apatši pisara näol tegemist musta obsidiaani mõjult leebema erimiga. Sarnaselt mustale obsidiaanile toob ka apatši pisar esile negatiivse, kuid piisavalt aeglaselt, et seda on võimalik mõjutada ja muundada.

Seda kristalli on hea kasutada aura kaitsmiseks ning negatiivse energia neelamiseks. Ta poetab mureaegadel kandja eest pisaraid ning lohutab leinas. Apatši pisar laseb tuvastada õnnetuse ja kurbuse allika ning leevendab pikaajalist ülekohut.

Apatši pisar maandab ja puhastab ka maatšakrat. Ta kõrvaldab endale seatud piirangud ning suurendab positiivsust ja spontaansust. Muuhulgas soodustab see kristall ka andestamist.

KELLELE SOBIB?

Apatši pisar sobib neile, kes on tundnud end pikka aega kurva ja õnnetuna. Samuti on apatši pisar hea kaaslane leinas või mistahes muudel emotsionaalselt keerukatel aegadel.

PÕHITŠAKRA

Maatšakra

VÄRVIVARIATSIOONID

Sile, must ja vee poolt lihvitud. Musta värvi ning vastu valgust vaadates kumab läbi.

TUGEVUS: 6-8 / 10