• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Auguga kivi / Ripats - Verekivi ehk heliotroop

7,00 €

Tootekood: K2809
Ühik: tk
Laoseis: 6

Auguga kivi / Ripats - Verekivi ehk heliotroop

Mõõdud keskmiselt: 2.8 x 2.1 x 0.8cm.

Heliotroop seotud vereloomega - siiski soovitatakse seda kasutada ennekõike vere korrashoidmiseks ning verehaigustest paranemisel. Nina vastu surutuna peaks verekivi ka täna olema efektiivne abivahend ninaverejooksu peatamiseks. Verekivi on samuti hea abivahend palaviku leevendamisel ning üldise tervisliku seisundi parandamisel. 

Verekivi annab oma kandjale muuhulgas ka julgust, aitab leevendada hirme ning vabastab vihast. Heliotroopi peetakse ka tarkuse ja vapruse sümboliks, kuna legendide kohaselt loob ta kandja ümber energeetilise kaitsevälja. Verekivi lisab oma kandjale ka elu- ja tahtejõudu ning muutab ta nii füüsiliselt, kui ka vaimselt aktiivsemaks.

Kuna heliotroobi võnked on aeglased, mõjub ta kõige efektiivsemalt just alumistele tšakratele maandades energiat, puhastades verd ning eemaldades blokeeringuid.

Seda kristalli on läbi ajaloo kasutatud ohtralt ka maagias - tavaliselt kohtus võitmiseks või seadustest tulenevate küsimuste ja probleemidega tegelemiseks. Väidetavalt aitab heliotroop ka vaadata minevikku ning tulevikku.

Rohelise värvi tõttu kasutatakse verekivi tihtipeale ka jõukuse ja külluse ligi meelitamiseks. Taskus, rahakotis või küllusenurgas verekivi hoidmine meelitab ligi materiaalset rikkust.

Sarnased tooted