• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Azuriit malahhiidis

8,00 €

Tootekood: K2822
Ühik: tk
Laoseis: 2

Lihvitud azuriit malahhiidis.

Mõõdud keskmiselt: 3 x 2 x 1cm.

NB! Kividele on omased iseäralikud õõnsused ja mõrad.

Need väekad tegelased kannavad endas nii azuriidile, kui ka malahhiidile omaseid energiaid.

Asuriiti peetakse väga vaimseks kiviks. Arvatakse, et ta parandab mälu, aitab keskenduda ning soodustab Kolmanda Silma avanemist. Ta on suurepärane mõtluskivi, mis aitab asju selgemini näha. Ta suurendab mõistmist ning toob alateadvuses peituvad mälestused pinnale. Asuriit aitab muuhulgas ka ennast põhjalikumalt analüüsida ja jõuda sügavama mõistmiseni.

Asuriidil on tähtis roll šamanistlikes rituaalides. Ta on seotud võimsa energiaga, mida kasutades on šamanistliku rituaali käigus muundunud teadvuseseisundiga võimalik ületada aja ja ruumi piire.

Asuriit annab võimaluse uue reaalsuse loomiseks. Ta sümboliseeribki hetke, mil vanad mõttemustrid kaovad ning asenduvad sügava mõistmisega. Asuriit aitab tuua pinnale peidus oleva hirmud ning muuta need tarkuseks.

Oma mõjult on ta sügav ja läbitungiv. Seetõttu peetaksegi asuriiti sageli valguseks, mis hajutab pimeduse ning loob uue alguse.

Füüsilisel tasandil soodustab asuriit haavade paranemist, ning aitab ravida hüpertooniat, silmahaiguseid, hallutsinatsioone, hüsteeriat, melanhooliat ja epilepsiat. 
Ta soodustab ka energia voolamist, puhastab mentaalkeha ja annab oma kandjale võimsad meditatsioonikogemused.

Malahhiit on võimas tervendaja. Ta kaitseb negatiivse energia ja kahjulike kiirguste eest (st elektromagnetkiirgus). Ta aitab vabaneda süütundest, häbist, piiravatest uskumustest, leevendab (ja aitab mõista) hirme. Malahhiit on hea abiline aegunud mõttemustritest vabanemisel. Malahhiit aitab näha ja mõista mis hetkel Sinu sees toimub.

Malahhiit soosib eluliste probleemide lahendamist. Samuti kiirendab ta sisemist arengut, aitab iseennast mõista, kuulata oma südamehäält ning vabaneda emotsionaalsest valust. Tugev südame tervendaja. Aitab elus edasi liikuda, haarata ohjad enda kätesse ning minna nö vooluga kaasa.

Heakaaslane loovatele inimestele. Võimas talisman ning hajutab kontrolliga (ja selle puudumisega) seotud hirme. Tegemist on ka küllust ja ärilist õnne soosiva kristalliga.

 

Sarnased tooted