Botswana ahhaat * Teemant (lihvimata)

Tootekood: M1230 Ühik: tk Laoseis:0

Sisemine rahu, tasakaal, viljakus, avatud süda, leevendus stressile ja liigsele muretsemisele, vaimsus, selgus, vägi.

Botswana ahhaati kasutatakse sageli viljakusrituaalides. Ta on ka sooje tundeid ning südameasjade kulgu soodustav kristall. Lastele mõjub botswana ahhaat kaitsvalt ja turgutavalt.

See kristall kannab endas kergelt sensuaalset energiat ning seetõttu pakub ka head tuge rasketel hetkedel. Ta aitab muuhulgas inimesel ennast paremini väljendada ja edukaid läbirääkimisi pidada. Botswana ahhaat leevendab ka stressi, depressiooni ja samas rahustab liialt ärevat meelt. 
Ta väestab ja puhastab efektiivselt oma kandja aurakeha.
Füüsilisel tasandil on seda kristalli hea kasutada toksiinidest vabanemisel ning keha puhastusprotsesside toetajana.

Võrust leiad ripatsina ka tillukese lihvimata teemanti.

Teemant lähemat tutvustamist ei vaja - tegemist on ühe hinnatuima kristalliga maailmas! Teemanti ränka tekkeprotsessi (tohutu surve all) võrreldakse sageli inimhinge õilistumisega eluraskuste keerises. Teemant on alati olnud vaimse väe sümboliks. Ta sümboliseerib nii tahtejõudu, kui ka julgust elada kooskõlas oma sisemiste veendumustega. Ta suurendab oma kandja ausameelsust ning õpetab austama ennast ja kõike ümbritsevat. Teemant on ka armastuse sümbol ning väljendab helduse sügavamat mõtet. Teemant aitab saavutada ka vaimset ekstaasi ning kaitseb nõiduse eest.

Kivide suurused 8mm.

Helmeste vahel budapea ning ripatsina päris ehtne lihvimata teemant!

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 17.1cm ümbermõõduga randmele.