• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Dalmaatsia jaspis * Laavakivi * Turmaliin * Põdraluu

60,00 €

Tootekood: M4290
Ühik: tk
Laoseis: 1

Kaitse, maandus, toetus, mängulisus, elurõõm, positiivsus.

Must turmaliin on tugev kaitsekristall. Tegemist on ka tugeva puhastajaga, kes juhib negatiivse energia kehast välja. Ta kaitseb psüühiliste võõrmõjude eest ning on hea kaaslane neile, kes viibivad sageli pingelises ja negatiivses keskkonnas. Turmaliin aitab hoida positiivsust ka siis, kui kõik tundub sünge ja negatiivsena.

Jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust. Dalmaatsia jaspise energia on lapsemeelne, rõõmus ja mänguline. Just seda kõike toob ka oma kandja ellu. Ta tuletab meelde, et elust peab rõõmu tundma ning lõbutsemine on ka täiskasvanuna vägagi teretulnud. Ta soodustab positiivset ellusuhtumist, head õnne ja lugupidamist elu vastu.

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Kivide suurused 6-10mm.

Ripatsiosa pikkus 7cm, ketiosa pikkus lisaks 84cm.

Ehe on punutud siidipaelale.

Sarnased tooted