• Tasuta transport alates 35 eurost
 • 14 päevane tagastusõigus
 • Naturaalsed poolvääriskivid

Eeterlik õli - Kõritšakra

6,50 €

Tootekood: D5
Ühik: tk
Laoseis: 2

Aromafume eeterlik õli - Kõritšakra.

Kommunikatsiooni, eneseväljendust, kuulamist, joondumist, visiooni, ehedust soosiv kooslus.

Koostis: Apelsin, piparmünt, ananass, lavendel, kaneel, geraanium, vanilje, sandel, vetiver, muskus.

Pudelis: 10ml.

 

 

KÕRITŠAKRA FUNKTSIOONID
 
Kõritšakra on ühendavaks lüliks keha ja meele ning mõtete ja tunnete vahel.
See on keskus, kust saab kogu loomine alguse. Alge – mistahes inspiratsioonisäde tärkab kõige pealt justnimelt kõritšakras ning alles siis, saades vajaliku energia alumiselt neljalt tšakralt, hakkab vaikselt kasvama ning realiseeruma. See protsess on vajalik selleks, et mistahes idee saaks elu. Räägitakse, et hea ühendus kõritšakraga võimaldab istutada ja kasvatada oma eluaias just neid puid, mida Sa ise tahad. Tahe ongi tegelikult kõritšakra võtmesõnaks.
 
Kõritšakra on otseselt seotud eneseväljenduse ja sõnadega. Sõnadel on tohutu jõud – nii nendel, mida ütleme valju häälega teistele, kui ka nendel, mida lausume endale ja enda kohta. Positiivsed eneseväljendused ja ka koledad sõnad jäävad mõlemad alatiseks alles. Kumbagi ei saa muuta olematuks. Seetõttu on ülimalt oluline mida, millal ja kuidas me räägime. Harmoonia, tasakaal, autentsus ning ausus enda ja teiste vastu luuakse justnimelt kõritšakras.
 
Kõritšakra, asudes kurgu ja õlgade vahelisel alal, on esimene kõrgematest – spirituaalsetest tšakratest süsteemis.
 
Kõritšakra väljakutseks on oma originaalsuse, eneseväljenduse ja ainulaadse hääle avastamine. Kõritšakra peamine teema on oma tõe rääkimine ning selle järgi elamine!
 
Kõritšakra lubab otsida teadmisi, oma tõde, mis ei ole piiratud aja ja ruumiga, vaid asub kõrgemal kultuurist ja perekonnast.
 
Kõritšakra proovikivideks on kahtlused ja negatiivne mõtlemine. Leides kinnitust oma teadmistele ja tajudele, kaovad ka kahtlused ja negatiivsus.
Kõritšakra viis on elada inspireeritult ning loovalt, otsides ja jagades oma tõde. Kõritšakra seisukohast on oluline seista oma uskumuste eest, öelda ei kõigele ja kõigile, kes Sind enam ei teeni, olla avatud aususele ja tõele ning olla alati lojaalne oma tõele.
 
Hea on endalt küsida, kui loov või avatud kõigile elu võimalustele ma hetkel olen.
 
Kõritšakra on otseselt seotud isikliku aususe ja autundega. Ta on kommunikatsioonikeskus ning seetõttu võimaldab kõri Sul väljendada seda, kes Sa oled, mida Sa väärtustad ning mille eest Sa seisad. See sümboliseerib ka sisemisi, sügavamaid väärtushinnanguid ning prioriteete.
 
Avatud kõritšakraga inimene on hea kuulaja ning võimaldab teisel inimesel tunda end tõeliselt olulisena, märgatuna ja kuulduna. Avatud kõritšakra võimaldab võnkuda kaasa erinevate emotsionaalsete ja mentaalsete heitlustega, mis kaasnevad valikutegemisega kaasneva jõu tundmaõppimise ja omandamisega.
Kõik kõritšakraga seotud haigused tulenevadki tegelikult sellest, et iga pisiasi meie elus on seotud valikuga, selle tegemise, edasi lükkamise või vältimisega.
 
Kõritšakra kannab endas ka väljakutset tahtejõu ja vaimu allutamiseks kõrgemale tahtele. Vaimses perspektiivis on meie ülim eesmärk anda oma isiklik tahe täielikult kõrgemate jõudude meelevalda.
Jeesus ja Buddha, samuti teised suured õpetajad valdavad meisterlikult seda teadvuseseisundit - täielikku ühtsust jumaliku tahtega.
 
 
Kõritšakra on otseselt seotud järgmiste elundite funktsioonidega:
 

 • Kurk
 • Kilpnääre
 • Trahhea
 • Söögitoru
 • Kõrvalkilpnääre
 • Hüpotalamus
 • Kaelalülid
 • Suu
 • Lõualuu
 • Hambad

 
Probleemid nendes piirkondades viitavad tasakaalust väljas kõritšakrale.
 

PUHAS JA HÄSTI FUNKTSIONEERIV KÕRITŠAKRA
 
Hea ühendus kõritšakraga annab võimaluse mistahes olukorras kuulda ja rääkida tõde. Lisaks sellele annab avatud kõritšakra võimaluse ära tabada, millal Sulle endale valetatakse ning mõista tegelikku sõnumit tühjade sõnade taga.
 
Hästi toimiva kõritšakraga mõistad Sa tervikut ning lubad headel asjadel juhtuda. Sa mõistad, et ka ebameeldivana tunduvad sündmused on osa tsüklist ning suuremast tervikust. Mõistes ja aktsepteerides seda, on sul võimalik vabaneda vältivast ja hirmust ajendatud eluviisist. Sa mõistad, et Sul on alati olemas valikuvõimalus. Sa tunned ja tajud, et oled vastutav oma elu eest. Sa tunned oma tahte võimalusi ja jõudu. Sa ei karda väljendada oma tõde ja võtad konflikte ühe võimalusena jagada inimestega teisi perspektiive.
Sinu kommunikatsioon on inspireeriv: Sinu arvamus loeb ning läheb teistele korda. Lisaks oskad oma sõnumi juurde leida just selle õige vibratsiooni, millega teisi puudutada.
 
 
BLOKEERUNUD JA TASAKAALUST VÄLJAS KÕRITŠAKRA
 
Blokeerunud kõritšakra põhjustab sageli häireid kõnes ja eneseväljenduses. Selline inimene võib olla häbelik või vaikne. Ta võib rääkida vaikselt, ebamääraselt, kokutada või puterdada. Samuti on sel juhul väga raske rääkida tõde (eriti, kui see pole vastaspoolele eriti meeldiv kuulda). Võib olla tunne, justkui kurgus oleks pidevalt klomp.
Teine äärmus kaldub aga valetama, lugusid välja mõtlema ning fakte ilustama.
 
Selline inimene tunneb end nõrgana ning ei taju, et tema tahtest sõltub midagi.
Halb ühendus oma kõritšakraga viib ka selleni, et inimene elab oma peas – ehk siis on ajendatud oma intellektuaalsest meelest ning ühendus oma keha ja intuitsiooniga on puudulik. Sel juhul puudub ka kontakt keha ning selle vajadustega.
 
Füüsilise keha tasandil saavad mõjutatud eestkätt hingetoru, kilpnääre, kael, õlad, ajutüvi, kurk ja kõrvad.

Sarnased tooted