• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Eeterlik õli - Kroontšakra

5,85 € 6,50 €

Tootekood: D7
Ühik: tk
Laoseis: 3

Aromafume eeterlik õli - Kroontšakra.

Õnnetunnet, spirituaalset kasvu, mõistmist, teadlikkust, inspiratsiooni, keskendumist ja sisemist tarkust toetav kooslus.

Koostis: Virsik, mandariin, neroli, jasmiin, lavendel, klaassalvei, kummel, karamell, angelica juur, muskus, sandel, patšuli.

Pudelis: 10ml.

 

 

KROONTŠAKRA FUNKTSIOONID
 
Kroontšakra ühendab meid vaimse printsiibiga ning lubab vaimsusel saada osaks füüsilisest elust ning meid juhtida. See on inimliku kogemuse eelviimane aste – koht, kus “mina” lahustub kosmilises teadvuses. Kuna meie energiakeha tervikuna hingestab vaim, siis on viimane tšakra häälestatud eestkätt otsima lähedust Jumalaga, kõrgemate vägedega. Kroontšakrat peetakse sageli ka “armulikkuse pangaarveks” või “palvetšakraks” – energialaoks, mida me elu jooksul heade mõtete ja tegudega täidame. Kroontšakra on tugevalt seotud usuga ning võimaldab meil palves ja meditatsioonis sisemist teadlikkust saavutada. See on ühendust üleinimliku mõõtmega.
 
Siin lahustuvad ihad ja kõik teod muutuvad isetuks. See ei ole teekonna lõpp vaid pigem algus – tõelise inimese sünd. Vaid vähesed on arenenud selle astmeni, kuna see tähendab ego täielikku lahustumist ja taassündi oma kõrgema minana.
 
Kroontšakra on elujõu sisenemise koht. Selle kaudu oleme ühendatud Universumi elujõu, Jumala, Tao ja kõrgemate jõududega ning see täidab meid lõputu energiaga. See jõud toidab nii keha, meelt, kui ka vaimu ning jaotub laiali kogu füüsilises kehas sealhulgas kuues alumises tšakras, et siduda inimese füüsiline keha seitsmenda kõrgema tšakraga.
 
Kroontšakra sisaldab energiat, mis annab meile pühendumuse, inspiratsiooni, prohvetlikud mõtted, transtsendentaalsed ideed ja müstilised seosed.
 
Kroontšakra on otseselt seotud järgmiste elundite funktsioonidega:

  • Kesknärvisüsteem
  • Lihased
  • NahkPUHAS JA HÄSTI FUNKTSIONEERIV KROONTŠAKRA
 
Kroontšakra energia on seotud alistumisega – jumalikule minale, mis on piirideta ja kõikehõlmav. See on ego ja indiviidi täielik alistumine. Kuna seistmes tšakra on seotud kogu füüsilise kehaga, siis mõjutab ta ka kõiki meie olemuse aspekte: alates füüsilistest probleemidest kogu kehas kuni eesmärgi ja suuna kaotamiseni elus üldisemalt.
 
Kroontšakra on koht, kus loome ühenduse kõiksuse, kosmilise vibratsiooni ja kogu eksisteeriva infoväljaga. Kroontšakra pakub võimaluse tõeliselt kogeda ja nautida iseenda jumalikkust, lõpmatust ja piiritust. Jogid arvavad, et kõigi inimlike probleemide juurpõhjus on selles, et asetame jumala endast väljapoole, kui tegelikult elab jumal meis kõigis. Tundes ennast, tunned ka jumalat.
 
Selleks, et tunda oma hinge häält ja juhatust, on Sul vaja lasta minna ning lõdvestada oma keha, meel ja ego. Ainult täielikult väärtustades iseennast, saad Sa elada seistmendast tšakrast juhituna.
 
Kroontšakra sisaldab kõigi kuu alumise tšakra energiat ning saab avaneda alles siis, kui energia kõigis alumistes voolab vabalt.
 
Avatud kroontšakra täidab Su rõõmu, rahu ja harmooniaga. Rõõmuks ja ülevateks emotsioonideks piisab vaid sellest, et oled olemas. Sa suudad näha tervikut ja mõistad, et kõik on üks. Kõigis oma tegevustes lähtudki sellest samast teadmisest. Sa oled ühenduses jumalikkusega enda sees ning käitud sellest lähtuvalt.
 
 
BLOKEERUNUD JA TASAKAALUST VÄLJAS KROONTŠAKRA
 
Kuna tegemist on viimase ja kõrgeima tšakraga, siis räägitakse siin eestkätt “avanemisest”. Paljud inimesed võivad elada oma kogu oma elu ilma loomata ühendust oma kroontšakra energiaga.
 
Kui kroontšakra pole avanenud, väljendub see eestkätt tugevas egos ja vastuseisus vaimsele arengule. Kuna tegemist on “vaimse ärkamise” viimase staadiumiga, siis on vastuseis seda tugevam. Sellega kaasneb sageli depressioon, kurbus ja apaatia. Samuti tugev tunne, et elul puudub mõte.
Teekonna jätkamine nõuab inimeselt tugevust, pühendumust ja usaldust. Kõige olulisem on usk – kas väljaspool asuvasse Jumalasse, gurusse või jumalikku iseendas. Usu puudumine jätab vaimsesse vaakumisse.
 
Ka surmahirm, lein ja paranoia on põhjustatud blokeerunud kroontšakrast. Inimene võib eirata igasugust spirituaalsust või siis hoopis vastupidi olla üdini religioosne.

Sarnased tooted