• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Eliitšungiit (15x11x9mm)

4,00 €

Tootekood: F45
Ühik: tk
Laoseis: 20

Eliitšungiit toorkivi.

Suurus keskmiselt: 15x11x9mm

 

Šungiite jaotatakse süsiniku sisalduse järgi kolme kategooriasse. Tüüp III. ja tüüp II. nimetatakse tavaliseks šungiidiks ning nad sisaldavad vastavad 30-50 ja 50-90% süsinikku. Just nendesse kahte kategooriasse jäävadki kõik šungiidist valmistatud tooted (püramiidid, vardad, kuulid, ehted jms, sh lihvitud šungiit)

Tüüp I nimetatakse noobliks šungiidiks ehk eliitšungiidiks. Tema koostises on 90-98% orgaanilist süsinikku. Eliitšungiidil on läikiv pealispind ning kõrge süsiniku sisalduse tõttu kõige energeetiline potentsiaal. Eliitšungiidi varud on väikesed ning mahuliselt moodustavad ligikaudu 1% kõigist šungiidivarudest. Eliitšungiiti kaevandatakse ja hoiustatakse suure hoolega ning võimalusel ei töödelda üldse.
Kuna tegemist on hapra kristalliga, müüakse eliitšungiiti ennekõike just sellisel kujul nagu ta leiti.

Suuremad eliitšungiiditükikesed (üle 50g) on väga haruldased ning ülimalt hinnalised. Nad on kõik unikaalse kujuga ning sageli täis mõrasid või sisaldavad ka muid mineraale. Mida siledam ja "puhtam" tükk, seda haruldasema isendiga on tegemist ning seda kõrgem on ka selle hind.

OMADUSED

Eliitšungiit on täiuslik looduslik tervendaja ning energia tasakaalustaja. Tegemist on väga väeka kaaslasega tervendamisel, meditatsioonil ning oma energiavälja puhastamisel. Eliitšungiit aitab kiirelt ja efektiivselt oma energiakehad joondada ning vabaneda negatiivsetest mõtte- ja käitumismustritest. 
Eliitšungiiti on hea hoida ka oma töölaual või voodi lähedal - ta on efektiivne geopaatilise stressi leevendaja. Samuti soovitatakse väikest eliitšungiidi tükikest endaga kaasas kanda, et kaitsta end elektromagnetkiirguse ning muude negatiivsete võõrmõjude eest.

Lisaks sellele on eliitšungiit väga võimas kaitsekristall. Ta loob võimsa energeetilise kaitseloori oma kandja ümber ning aitab hoida keha, vaimu ja hinge tasakaalus, harmoonias ning töötamas ühise sihi nimel. 

Eliitšungiiti võib kasutatada ka kaudsel meetodil šungiidivee valmistamiseks. Oma pehme koostise tõttu tuleks teda hoida hoole ja ettevaatlikkusega.

 

Sarnased tooted