Fulguriit * Hall maastikujaspis * Maastikujaspis (925 hõbe)

Tootekood: I4 Ühik: tk Laoseis:0

Tasakaal, sisemine rahu, soovitud reaalsuse manifesteerimine, iidne tarkus.

Maastikujaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust ning pääseda ligi oma sisemisele tarkusele.

Hall (landscape) jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust. Hall maastikujaspis aitab Sul ka näha kõike, mis jääb musta ja valge (kahe äärmuse) vahele.

Fulguriiti nimetatakse sageli kuradisõrmeks. Nimelt on tegemist loodusliku kvartsklaasiga, mis on tekkinud pikselöögi tagajärjel kvartsirikastes kivimites ning setetes (liivas). Fulguriit tekib näiteks liivasesse pinnasesse löönud äikese tõttu ülessulanud ning tardumisel välgunoole-kujuliselt ühte tükki kivistunud liivast.

Fulguriit on võimas shamanistlik töövahend. Fulguriit kannab endas välgu energiat, mis on ta ka aegu tagasi tekitanud. Seetõttu peetakse fulguriiti võimsaks abivahendiks on soovide ning reaalsuse manifesteerimisel. Kõige sagedamini kasutatakse fulguriiti oma soovide ja palvete võimendamiseks. Samuti on tegemist hea kaaslasega meditatsioonil.

 


Kivide suurused 6-8mm. Keskmine fulguriit suurem.

Vahehelmed 925 hõbe.


Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele.