• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Goethiit kvarts, suurem

14,40 € 16,00 €

Tootekood: K821
Ühik: tk
Laoseis: 1

Lihvitud goethiit kvarts.

Mõõdud keskmiselt: 3 x 2 x 1cm.

Goethiit kvarts (goethite quartz) on ülimalt haruldane ja vägagi põnev kristall. Tegemist on mäekristalliga, mille sisse on jäänud goethiidi punakas-pruunikas-lillakad suletised.

Goethiit ise on saanud nime tuntud Saksa kirjaniku ja filosoofi Goethe järgi, kes muuhulgas oli ka suur minearoloogia huviline.  

Goethiit soosib elu nautimist. Ta tuletab meelde, et elada tuleb siin ja praegu ning õpetab võtma elu ühe põneva ja vaheldusrikka teekonnana. Goethiit soosib keskendumist ning lisaks inspiratsioonile ja ideedele, annab ta ka sisemise jõu, et asjad päriselt tehtud saaksid. Lisaks sellele aitab goethiit vabaneda nendest mõtetest, uskumustest ja tunnetest, millest me küll kramplikult kinni hoiame, ent mis ei teeni enam meie kõrgemat hüvangut. Goethiit aitab näha ja mõista oma varjupoolt ning tuua pinnale alateadvuses peituvad ning meie elu mõjutavad mõttemustrid.

Goethiit on ka kommunikatsiooni kristall. Ta aitab edukalt suhelda ning oma mõtteid väljendada. Seda nii üksikisikute, kui ka gruppidega.

Spirituaalselt kasutatakse goethiiti metafüüsiliste võimete suurendamiseks. Kõige enam seostatakse seda selgeltkuulmise ja -tundmisega.
Sageli kasutatakse goethiiti ka abiks pendeldamisel ning rännakutel tulevikku. Väidetavalt aitab goethiit muuhulgas luua ka tugevama ühenduse looduse tervendavate jõudude ja kõrgemate vaimsete abilistega.

Füüsilises kehas seostatakse goethiiti kõige sagedamini kõrvade, nina, kurgu ja soolestikuga. Arvatakse, et muuhulgas soosib ta ka kaalu normaliseerimist ning lihasmassi kasvatamist. Goethiit aitab ka end oma füüsilises kehas paremini tunda.

Sarnased tooted

2,97 € 3,30 €
3,60 € 4,00 €
4,05 € 4,50 €