• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Hõbeleht jaspis * Punane jaspis

15,00 €

Tootekood: M843
Ühik: tk
Laoseis: 1

Sisemine rahu, tasakaal, naiselikkus.

Hõbeleht jaspis on väga tugev maandaja, rahustaja ja tasakaalustaja. Seetõttu kasutatakse teda sageli kundalini energia maandamisel. Hõbejaspis aitab saavutada ka füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu. 
Ta tekitab oma kandjas heaolu ja kindluse tunde ning aitab mõista oma kohta Universumis. Seetõttu on ta ka ideaalne kaaslane meditatsioonis (tasuks hoida ühte kivi kummaski peos).
Ta aitab keskenduda positiivsele ning jääda mistahes eluoludes kahe jalaga maa peale. Lisaks sellele aitab ta oma kandjat kaitsta negatiivsete välismõjude eest. 
Hõbeleht jaspis toetab tahtejõudu ning aitab oma kandjal "selgroogu kasvatada". Ta annab tugevust seista oma soovide ja vajaduste eest ning mitte lasta end hirmutada teiste kriitikast ja arvamustest.

Punane jaspis on tugeva Ürgemaduse energia kandja, mistõttu kasutatakse teda sageli tervendamisel.Punane jaspis on hea menstruaalvaevuste leevendaja ning abiline sünnitusel (antiikaja arstide arvates aitas peatada sünnitusel tekkivat verejooksu).Seda kristalli on peetud ka noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Veelgi enam - punast jaspist peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks.Punane jaspis on muuhulgas ka väga hea kaitsekivi ning seetõttu leiab ta laialdast kasutust kaitsemaagias. Nimelt peaks just punane jaspis kinni püüdma kogu kandja suunas saadetud negatiivse energia ning seejärel selle algallikale tagasi saatma.Kaitsvate omaduste tõttu soovitatakse punast jaspist lähedal hoida ka nakkus- ning kopsuhaiguste korral.

Kivide suurused 8mm.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.4cm ümbermõõduga randmele.

Sarnased tooted