• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Hõbeleht jaspis (29x21x12mm)

2,50 €

Tootekood: K3013
Ühik: tk
Laoseis: 6

Lihvitud hõbeleht jaspis.

Mõõdud keskmiselt 2.9x2.1x1.2cm.

Suurus ja kuju varieeruvad pisut.

 

Hõbeleht jaspis on väga tugev maandaja, rahustaja ja tasakaalustaja. Seetõttu kasutatakse teda sageli kundalini energia maandamisel. Hõbejaspis aitab saavutada ka füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu. 
Ta tekitab oma kandjas heaolu ja kindluse tunde ning aitab mõista oma kohta Universumis. Seetõttu on ta ka ideaalne kaaslane meditatsioonis (tasuks hoida ühte kivi kummaski peos).

Ta aitab keskenduda positiivsele ning jääda mistahes eluoludes kahe jalaga maa peale. Lisaks sellele aitab ta oma kandjat kaitsta negatiivsete välismõjude eest. 

Hõbeleht jaspis toetab tahtejõudu ning aitab oma kandjal "selgroogu kasvatada". Ta annab tugevust seista oma soovide ja vajaduste eest ning mitte lasta end hirmutada teiste kriitikast ja arvamustest. Tegemist on toetava kristalliga, mis muuhulgas soodustab ka kommunikatsiooni ja läbirääkimisi.

Sageli nimetatakse seda kristalli ka loomuliku tarkuse kiviks, kuna hõbejaspis võib aidata oma elutee leidmisel. Samuti toetab hõbeleht jaspis loomupärase elurõõmu äratamisel, mis peaks tegelikult olema lahutamatu osa iga inimese elust.

 

Päritolumaa: Austraalia

Sarnased tooted