• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ioliit * Oonüks (925 hõbe)

Tootekood: E264
Ühik: tk
Laoseis: 0

Kaitse, maandus, visioonid, muutused, intuitsioon, muutused, puhastumine, toimetulek negatiivsusega.

Ioliit on visioonide ja intuitsiooni kivi. Ta aitab luua meeldivad unenäod ja lubab näha põnevaid nägemusi. Samuti teravdab ioliit sisemist nägemist, psüühilisi võimeid ja soodustab sügavat meditatsiooni.  Ioliit on väga hea teenäitaja - vahet ei ole kas tegemist on füüsilise või spirituaalse rännakuga.
Ioliit on tegelikult juba sajandeid olnud šamaanide meeliskiviks ning seeläbi kuulunud ka paljude traditsiooniliste tervendamisrituaalide juurde. 
Olles ühenduses inimese auraväljaga, tekitab ioliit elektrilaengu, mis annab väljale uut energiat ning joondab selle tšakrasüsteemiga. Ühtlasi aitab ta hõlpsamalt ühendust saada sisemiste teadmistega.
Ioliit aitab mõista sõltuvuse olemust ning võib aidata ka sellest vabaneda. Samuti kasutatakse ioliiti toksiinide kehast väljutamiseks.
Osade allikate kohaselt suurendab ioliidi kandmine vastutustunnet ning annab tõuke reaalseks tegutsemiseks. Teisisõnu aitab inimese läbi tema enda potentsiaali rakendamise paremale elujärjele.

Must oonüks muudab negatiivse positiivseks, annab vajalikku lisaenergiat, jõudu, püsivust ja kindlust otsuste tegemisel. Lisaks sellele on ta hea maandaja. 

Kivide suurus 6mm.

Metallosad 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.8cm ümbermõõduga randmele.

 

Sarnased tooted

12,60 € 14,00 €
10,80 € 12,00 €