Kaltsiit (ajo blue)

Tootekood: K953 Ühik: tk Laoseis:0

Rohekas-helesinine (ajo blue) kaltsiit.

Mõõdud keskmiselt: 2.4 x 2 x 1.6cm.

Sinine kaltsiit on võimas tervendaja ja puhastaja. Ta imab endasse kõik kehasse või ruumi talletunud negatiivsed energiad, puhastab need ning suunab seejärel tagasi saajale. Seda kõige õrnal ja leebel moel. 
Ta vaigistab tormlevad mõtted ning aitab saavutada selgust. Sinine kaltsiit aitab kandjal oma tõelisi emotsioone mõista ja väljendada. Samuti leevendab sinine kaltsiit emotsionaalset valu.
Kaltsiit turgutab loomisvõimet ning parandab eneseväljendusoskust. Tegemist on ka suurepärase vaimse kasvu käivitaja ja lõdvestajana. Sinine kaltsiit mõjub rahustavalt närvisüsteemile ning leevendab hirme ja ärevust.


Sinine kaltsiit on hea kurgutšakra avaja. Ta sobib hästi kinnistele inimesele, kellel on raskusi oma tõe tunnistamise ning välja ütlemisega. 
Kaltsiidid on samuti väga head kristallid õppuritele ning kõigile, kes igapäevaselt uusi teadmisi talletama peavad. Sinine kaltsiit sobib suurepäraselt ka klienditeenindusega tegelevatele inimestele, kelle igapäevatöö eeldab teistega (sageli ka stressiolukordades) suhtlemist.

Energiapuhastajana sobib kandmiseks kõigile (ka lastele) ning mistahes ruumi paigutamiseks.

Kurgutšakra kristall.