• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Kõrvarõngad - Elulill ja Hematiit buda (925 hõbe)

Tootekood: E808
Ühik: tk
Laoseis: 0

Hõbekõrvarõngad elulille ja lasuriidiga.

Kogupikkus: 4.4cm.

ELULILL

Elulill on saanud alguse ühest ringist ning kõigist teistest selle ringiga läbipõimunud võrdse läbimõõduga ringidest. See tähendab, et kõik (ka Sinu elus) saab alguse ühest ringist ning kõigist ringidest, mille joonistad selle sama - esimese ringi ümber. Ja nii lõputult. 

Elulill on osa Pühast Geomeetriast, mille kohaselt on kõik siin elus osa kõrgemast geomeetrilisest plaanist. Kõik meile tuttavad struktuurid järgivad seda plaani. Arvatakse ka, et Elulill on kosmiline raamatukogu, millesse on talletanud kõikide olendite eluraamatud ja kogu multiversumi ajalugu.

Elulill esindab loomise tsüklit. Elulill tuletab meile meelde, et kogu elu ning teadlikkus pärineb ühest allikast (esimesest ringist). Järgmised kuus ringi on identsed raku jagunemise protsessiga. Seetõttu käsitletakse Elulille Jumala loomingu mudelina. 

Sümboli nimetus ei tulene sarnasusest lillega, vaid viljapuu tsüklist. Viljapuu elutsüklit jälgides näeme, et puu kasvatab pungad ning need ajapikku transformeeruvad viljadeks. Vili kannab endas seemneid ja kui see vili langeb maale, loovad need seemned ajapikku uusi puid. See on tsükkel puust viljani ning viljast taas uue puuni. Sellesse tsüklisse on peidetud ka elu ime.

HEMATIIT

Hematiit on tekkinud happest ja rauast ning süboliseerib vaimu ja mateeria liitumist. Ta kannab endas Maa verd, mis ravib ja elavdab kõike, millega kokku puutub. 


Hematiit on väga tugev maandus- ja kaitsekristall. Hematiiti peetakse üheks maagiliseimaks kristalliks. Vanasti oli just hematiit peaaegu iga maagilise rituaali lahutamatuks osaks. Seda sageli ka tema enda ülitugeva energeetika tõttu.

Nagu eelpoolgi mainitud on hematiidi näol tegemist väga tugeva kaitsekristalliga. Osades maades arvatakse siiani, et hematiit toob edu sõjalistes ettevõtmistes ja kaitseb haavatasaamise eest. Veelgi sagedamini peetakse hematiiti parimaks kaitseks musta maagia, kurjade vaimude ja mistahes kallaletungide eest. Lihvitud hematiidi peegelpind peegeldab tagasi keskkonnast tuleva negatiivse energia ning sel moel ei jõuagi see inimese aurasse.

Teraapias kasutatakse sageli hematiiti aura kaitse loomiseks. Ka öösel padja all hoituna toob ta hea ja rahuliku une ning hoiab painajad eemal.

Hematiit on hea õpetaja, kes püüab lihtsaid elutõdesid oma kandjale vahendada. Kui ta on oma ülesande täitnud, lõpetab hematiit tegevuse ning sel juhul on kõige õigem selline kristall kinkida nooremale või oma probleemide puntrasse takerdunud inimesele.

Hematiit on hea talisman ja kaaslane õppimisel. Ta suurendab keskendumisvõimet ning aitab olulist ebaolulisest eristada. Lisaks sellele muudab ta kandja optimistlikumaks, suurendab külgetõmmet ning aitab mõista füüsilise maailma seadusi.

Hematiidil on mitmeid tugevaid raviomadusi ning kristalli keemilise koostise tõttu on paljud neist seotud just vereloomega. Ta aitab terveneda verehaigustest ja aneemiast, reguleerib vererõhku, puhastab verd ning aitab tasakaalustada hemoglobiini taset veres. Samuti võib tast abi olla ebaregulaarse menstruaaltsükli korral, hormonaalsete häirete leevendamisel ning kõhuvalude ja verejooksude korral.

Tast võib olla abi ka südame-veresoonkonna haiguste, neerude, sapikivide, kusepõie, nahahaiguste ja kasvajate ravimisel. Samuti aitab taastuda narkoosist ning leevendab väsimust peale pikka lennureisi.

Hematiiti peetakse heaks abiliseks ka kesk- ja perifeerse närvisüsteemi haiguste ravimisel.

Arvatakse, et hematiidist võru kandes paraneb kuulmine ning hematiitkeed kandes nägemine. Üldjuhul ei soovitata hematiiti pidevalt kanda (ehted vähemalt ööseks eemaldada, laadida ja puhastada).

 

Sarnased tooted