Kõrvarõngad - Elulill ja Kullisilm (925 hõbe)

Tootekood: E806 Ühik: tk Laoseis:1
30,00 €

Hõbekõrvarõngad elulille ja lasuriidiga.

Kogupikkus: 4.8cm.

ELULILL

Elulill on saanud alguse ühest ringist ning kõigist teistest selle ringiga läbipõimunud võrdse läbimõõduga ringidest. See tähendab, et kõik (ka Sinu elus) saab alguse ühest ringist ning kõigist ringidest, mille joonistad selle sama - esimese ringi ümber. Ja nii lõputult. 

Elulill on osa Pühast Geomeetriast, mille kohaselt on kõik siin elus osa kõrgemast geomeetrilisest plaanist. Kõik meile tuttavad struktuurid järgivad seda plaani. Arvatakse ka, et Elulill on kosmiline raamatukogu, millesse on talletanud kõikide olendite eluraamatud ja kogu multiversumi ajalugu.

Elulill esindab loomise tsüklit. Elulill tuletab meile meelde, et kogu elu ning teadlikkus pärineb ühest allikast (esimesest ringist). Järgmised kuus ringi on identsed raku jagunemise protsessiga. Seetõttu käsitletakse Elulille Jumala loomingu mudelina. 

Sümboli nimetus ei tulene sarnasusest lillega, vaid viljapuu tsüklist. Viljapuu elutsüklit jälgides näeme, et puu kasvatab pungad ning need ajapikku transformeeruvad viljadeks. Vili kannab endas seemneid ja kui see vili langeb maale, loovad need seemned ajapikku uusi puid. See on tsükkel puust viljani ning viljast taas uue puuni. Sellesse tsüklisse on peidetud ka elu ime.

KULLISILM

Kullisilm on rahustava ja kaitsva toimega kristall. Iseäranis hästi suurendab ta tähelepanuvõimet ümbritseva suhtes, aidates kaitsta oma kandjat kadedate ja õelate inimeste salasepitsuste ning kurja silma eest. 

Indiaanlaste arvates annab kullisim oma kandajale kullipilgu ning võimaldab seeläbi kõike kõrgemalt ja avaramalt vaadata - just nagu seda teeb pilvepiiril lendav kotkas. 

Ta sümboliseerib vaikust, rahu ja märkamist. Kullisilm aitab leida vastuseid õhku kerkinud küsimustele ning soodustab terviku pildi nägemist. Samuti avardab ta meeli ning aitab paremini toime tulla maailma ebatäiuslikkusega. Legendide kohaselt toob ta ka edu sõjategevuses ning teravdab kandja intuitsiooni.

Kullisilm soovitab õppida oma kogemustest ning tuletab oma kandjale meelde, et suurimaks sisemiseks rikkuseks on tarkus, mis saavutatakse teadvuse arendamisel ning endasse, kui kõiksuse osakesse suhtumisel.

Juurtšakra piirkonnas mõjub kullisilm maandavalt. Ta aitab mõista, mida on vaja teha selleks, et kiirendada oma arengut ning seejuures aitab ta vabaneda negatiivsetest hoiakutest. 

Kullisilm on madala vibratsiooniga kristall, mis ei põhjusta oma kandjal äkilisi muudatusi.

Kullisilmast võib olla abi ka unetuse, verehaiguste, seljavaevuste ja sügeliste ravil.