• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Kõrvarõngad - Roheline opaal (925)

49,00 €

Tootekood: E44
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Ma elan teadlikult hetkes"

*

Hõbekõrvarõngad aafrika rohelise opaaliga.

Mõõdud: 2.2 x 1.5cm

*

ROHELINE OPAAL

Roheline opaal on opaalide pere üks levinumaid liikmeid. Tema värvus varieerub heledast salatirohelisest kuni tumeda oliivroheliseni. Ta on ka ainus opaal, keda võib leida kuuelt kontinendilt. Enamus kvaliteetseid rohelisi opaale on pärit Austraaliast, Brasiiliast, USA-st, Mehhikost ja Peruust. Eriti erilisi isendeid leiab ka Aafrikast.

Tegemist on õrna ja toetava kristalliga, mis on eeskätt seotud südamega. Roheline opaal toetab ja tugevdab suhteid: romantilisi, sõpradega, perega ning tööl ja äris. Talle viidatakse sageli ka kui muutuste kivile.

Roheline opaal on imehea toetaja emotsionaalselt keerulisel ajal. Ta on suurepärane abiline südamevalu tervendamisel. Roheline opaal toetab hästi traumast ja leinast taastumist - eriti just suurte konfliktide, lõppenud suhete ja suurte eluliste kaotuste korral. Muutuste kivina julgustab rohelise opaali tarkus edasi liikuma ja looma uutmoodi ning uuel tasandil.

Opaali sõnum on, et ainus inimene, keda Sa päriselt oma elus kõige enam vajad oled Sina ise ja kõige olulisem suhe on see, mille lood iseendaga!
Ta tuletab meelde ka seda sisemist väge, mida me tegelikult endas kanname ja sageli alla surume või ära anname.

Üliemotsionaalsel ajal mõjub ta hea rahustajana. Rohelise opaali näol on tegemist ka väga hea meditatsioonikiviga. Ka lihtsalt peos hoides mõjub ta ülimalt rahustavalt ja tasakaalustavalt. Lisaks tormiste emotsioonide rahustamisele, aitab ta ka aeglustada mõttetööd. Roheline opaal tuletab meelde, kui oluline on alatasa astuda kõrvale argielu saginast, seada ennast oma elus esikohale ning võtta aega iseendale. Regulaarne meditatsioon rohelise opaaliga aitab ka puhastada ja avada südant.

Roheline opaal on spirituaalne kristall, mis aitab avaneda füüsilisel tasandil. Teisisõnu kasutada oma potentsiaali maisel tasandil. Ta toob kroonilised unistajad kahe jalaga maa peale ning tõstab teadlikkust ümbritsevast, keskkonnast ja käeulatuses olevatest võimalustest unistuste realiseerimiseks. Roheline opaal soosib kohalolu, keskendumist ning tähelepanuvõimet. Samuti aitab ta parandada mälu ning meenutada olulisi teadmisi ja oskuseid ka kaugemast minevikust. 

Sarnased tooted