• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Kõrvarõngad - Uvaroviit (925 hõbe)

88,00 €

Tootekood: e41
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Ma ei ole kunagi üksi ja mul on alati kõike külluslikult"

*

Hõbekõrvarõngad uvaroviidiga.

Kivi mõõdud: 2.3 x 1.1cm + konksud.

*

UVAROVIIT

Uvaroviit on granaadi haruldane erkroheline erim. 
Uvaroviidi avastas 1832 aastal rootsi päritolu vene keemik Germain Henri Hess. Oma nime on kristall saanud vene riigimehe krahv Sergei Semenovitch Uvarovi järgi. Oma erkrohelise värvuse tõttu oli uvaroviit Carl Faberge' üheks suurimaks lemmikuks, kes omakorda kasutas seda tuntud Faberge' munade disainis.

Uvaroviit on äärmiselt haruldane kristall. Seda leidub hetkel Poolas, Venemaal, Soomes, Indias ja vähesel määral ka USAs.
Parima kvaliteediga tillukeste tippudega druusid pärinevad aga Venemaalt Uurali mägedest.

Uvaroviit on suurepärane emotsionaalsete haavade tervendaja. Ta soodustab individuaalsust, sõltumatust ja optimismi. Ta avab südame spirituaalsetele armusuhetele.

Tegemist on rahuliku ja tasakaaluka kristalliga, mis soodustab üksi olemist ilma end üksikuna tundmata. Ta aitab samuti õppida tundma oma hinge, tervendab sügavaid hingehaavu ning soodustab küllust.

Uvaroviit ongi iidsetest aegadest olnud kasvava jõu ja viljakuse (külluse) talismaniks. Külluse energia kandjana tuletab ta meile meelde, et Universum kannab alati meie eest hoolt ning tagab meile kõik, mida me päriselt vajame. Kõik, mida omalt poolt teha tuleb, on vaid õppida avasüli ning siira tänulikkusega vastu võtma. Uvaroviit aitab vabaneda puudusteadvusest ning lasta vabaks minevikust pärit puudusega seotud mõttemustrid ja uskumused. Ta aitab avada oma südame armastusele, rõõmule ja rahule ning elada külluses ja tänulikkuses. Samuti, nagu eelnevaltki mainitud, aitab uvaroviit jagu saada üksinduse ning eraldatuse tunnetest.

Ta on ka uuenemise, sisemise kasvamise ning südamehääle järgi elamise kristall.

Uvaroviit tugevdab südant ja teisi organeid ning tervendab ka allergiaid ning aitab jagu saada seksuaalsetest hälvetest. Ta on ka hea abiline kehast mürkide väljutamisel.

Sarnased tooted