Kristallikombo 2019

Tootekood: 12019 Ühik: tk Laoseis:3
31,00 €

Tõenäoliselt pani 2018 aasta Sindki korralikult arenema ning pilku sissepoole pöörama.

Minevik on möödas ning on aeg tajuda iseennast käesolevas hetkes ning suunata pilk tuleviku poole.

On aeg küsida endalt, mida soovid luua, millist reaalsust soovid kogeda ning milliste eesmärkide poole soovid liikuma hakata (seda siis juba suures plaanis). 2019 tõotab tulla südamega loomise aasta. Aasta, sünnib, elab ja kannab vaid see, mis on loodud südamega ning on kooskõlas oma sügavama sisemise tõega. 

Olen kokku pannud ühe põneva kristallikombo, mis Sind järgneva 12 kuu jooksul toetada võiks.

Kombost leiad:

Võimsa puhastaja ning oma tõe järgi elamist toetava küaniidi.

Südamega kooskõlas elamist, oma südamehääle kuulamist ning selle järgi tegutsemiseks vajalikku julgust soosiva malahhiidi.

Naiselikult hoolitseva ja toetava fossiilkoralli, et tunneksid end aasta jooksul turvaliselt ja hoitult ning ei unustaks, kui oluline on olla hea eeskätt iseenda vastu.

Iseenda puhtasse ja selgesse sisemaailma sukeldumist ning tõelise enda tundma õppimist soosiva mäekristalli.

Universumi ja iseenda usaldamist ning isiklikul vaimsel teekonnal kulgemist toetava ning maailmapilti avardava tšaroiidi.

Kirge, väge ja elujõudu äratava rubiini. 

Ning loovust, naudinguid ja eluenergiat turgutava karneooli.

Komboga tuleb kaasa ka palo santo pulk, millega saad ennast ja ümbritsevat keskkonda puhastada kõigest, mis Sind enam ei teeni. Eks ikka selleks, et alustada uut raamatut, mitte jätkata vana peatüki kirjutamist, lihtsalt keerates lehte.

Kogu see vägi on pakitud armsasse kotikesse.

 

Kui tunned, et see kombo kõnetab Sind, siis soovitan Sul seda mitte lihtsalt kuhugi pista ja ära unustada, vaid võtta aeg ja tunnetada seda nii tervikuna, kui ka iga selle osa eraldi.

Leia hetk ning lae igasse neist kristallidest just see energia, loe sisse just see palve või anna just see ülesanne, mis tuleb Sinu sees, Sinu südamest. Tunne, taotlus ja sisemine soov on alati olulisemad, kui sõnad.

Seejärel võid kombot kanda kas endaga kaasas (mis on parim variant), hoida seda padja all või oma kristallialtaril. Samuti võid iga osa sellest kanda ja kasutada eraldiseisvalt. Malahhiit on kindlasti üks neist, keda tasuks aasta vältel enda lähedal hoida tajumaks selget erinevust oma südame- ja mõistusehääle vahel. Tajumaks aegunud mustritest tingitud piiranguid ning seda, kuidas igal hetkel on Sul võimalik valida ja ümbervalida mida ja kuidas Sa koged.

 

Soovin Sulle kerget ja nauditavat liikumist peast südamesse ning suurtest unistustest ja imelistest sünkroonsustest täidetud peagi algavat uut algust!