Tere tulemast Kristallimaailm e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kristallpealuu / kolp - mäekristalli kobaraga (III)

Kristallpealuu / kolp - mäekristalli kobaraga (III)

40,00 € 36,00 €

Tootekood: K422
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Väga vinge mäekristalli kobarast soenguga kristallpealuu.

Mõõdud: 2.3 x 4.5 x 5.5cm

Mäekristall on metafüüsikute poolt ülimalt hinnatud kristall. Ta on selge, peene ja puhta vibratsiooniga kristall. Mäekristalli peetakse tänu tema aatomvõrele planeedi võimsaimaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Läbi aegade on just mäekristall sümboliseerinud puhtust ja ühtsust.
Mäekristall on suurepärane energiajuht. Ta nii koondab, kui ka edastab energiat, mis muudab ta omakorda väga heaks energeetiliseks puhastajaks ja energiavoolu taastajaks. 

Tegemist on võimsa puhastaja ja laadijaga. Sobib ülihästi ka ruumide puhastamiseks ja väestamiseks.

Kristallpealuu näol on tegemist tõelise väeesemega.


Sarnased tooted

19,00 €

Roosast kvartsist varras.

Pikkus 6.3cm, ümbermõõt alt 7cm.

Ideaalne kasutamiseks kristalliteraapias, puhastamiseks, laadimiseks ning energia suunamiseks.

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Lisaks kõigele eelnevale lisab roosakvartsi kandmine inimese ellu rõõmu, ilutaju ning annab uuelaadse viisi kunsti mõistmiseks. 

Vaata toodet

Kristallvarras - Roosakvarts (6.3cm)