Küaniit, roheline (75mm)

Tootekood: KN34 Ühik: tk Laoseis:2
18,50 € 15,73 €

Lihvitud roheline küaniit.

Kivi suurus keskmiselt: 75x10-15mm.

Roheline küaniit on haruldane küaniidi erim. Lisaks küaniidi tavapärastele omadustele on tema näol tegemist iseäranis hea emotsionaalse puhastajana. Ta aitab hästi toime tulla stressi, ärevuse ja vihaga ning puhastada nende algpõhjused.

Samuti on roheline küaniit imehea kristall neile, kes tunnevad, et neil on keeruline suhestuda maaga ning kelle materiaalsed asjad ei kipu alati kergusega laabuma. Samuti aitab ta leida ühendust maavaimude ja esivanemate toetuse ning tarkusega.

Küaniidist üldiselt:

Uue ajastu kristallina õpetab küaniit kasutama eluenergiat ning mõistma keha energiavoole.
Ta koondab ja suunab suurepäraselt kõrgeid võnkeid, seetõttu on selle kristalli abil võimalik ühendada tasakaalust väljas olevad energiakeskused teiste tšakrate energiavooluga.

Küaniit aitab oma kandjal mõista keha pühadust ning seeläbi muuta oma igapäevaseid harjumusi tervislikumaks. Selle kristalli abil on võimalik oma kehasse juhtida ka tervendavat ja ergutavat energiat

Küaniit muudab oma kandja rahulikuks ning toob selgust kõigisse meeltesse. Küaniit on ka suurepärane meditatsioonikivi - ta aitab tungida erinevatesse isiksuse kihtidesse ning meenutada varasemate elude kogemusi. Samuti saab küaniiti väga edukalt kasutada ka kanaldamisel. Sageli kasutatakse seda kristalli samuti unenägude meenutamisel ning unes nähtu mäletamiseks. 

Küaniit õpetab sisenema kõrgematele teadvuse tasanditele ning suurendab vaimset tundlikkust. Ta puhastab mõttejõudu ning aitab mõista seda, kuidas meeltes sisalduv info loob ümbritsevat tegelikkust. Võimsa tervendajana puhastab ta nii keha, kui ka meeli kõigest negatiivsest ja ebavajalikult ning veelgi enam - kristallina, mis ei talleta negatiivsust, ei vaja ta ka puhastamist.

Küaniit, kurgutšakra kristallina, soodustab oma tõe välja ütlemist ning selle järgi elamist. Ta on vaimse terviklikkuse ja küpsuse kristall, mis muuhulgas omab ka mitmeid spetsiifilisi tervendavaid omadusi. Küaniit tervendab lihashaiguseid, neerupealseid, kilpnääret, kurku, aju ja kõrgeid palavikke. Ta alandab ka vererõhku, on hea abiline infektsioonist põhjustatud haiguste ravil ning muuhulgas aitab ka kaalu langetada.

Päritolumaa: Aafrika