Laavakivi * Lumiobsidiaan * Turmaliinkvarts * Ortotšeras

Tootekood: M1962 Ühik: tk Laoseis:1
50,00 € 44,00 €

Mustrite muutmine, elulised muutused, edu, turvatunne, puhastumine, kaitse, maandus, positiivsus.

Lumiobsidiaan on rahu ja puhtuse kristall. Ta tasakaalustab keha, meelt ja vaimu ning aitab lasta lahti aegunud käitumis- ja mõttemustritest. Veelgi enam - ta aitab vaadata enda sisse ning avada ukse uuele.
Lumiobsidiaani kasutatakse sageli selleks, et näha oma enda tõelist loomust - ta toob esile südava sisemise tõe ja allasurutud tunded ning aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest (viha, hirmud, ängistus).
Ta aitab vabaneda ka lihaspingetest ning suurendab füüsilist võimekust.
Väidetavalt aitab lumiobsidiaani ööseks padja alla asetamine näha unes tulevikku. 
Lumiobsidiaanil on ka tugevad kaitsevad omadused, eriti just psüühilise kaitse osas. Ta on hea aurapuhastaja ning neelab keskkonnast ja ümbritsevatest inimestest tuleneva negatiivse energia.

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Turmaliinkvartsid omavad tervendavaid ning energiat vabastavaid ja võimendavaid omadusi. Lisaks sellele muundavad ja peegeldavad nad negatiivseid energiaid. Tegemist on ka väeka puhastajaga!

Ortotšerase seostatakse kõige enam äriedu ning uhkusega (heas mõttes). Ta toetab inimese vajadust midagi luua ja saavutada. Samuti aitab see kristalliseerunud fossiil leevendada stressi, ärevust ning rahustada liialt hüplikku meelt. Teda peetakse ka selge ja fokusseeritud mõistuse kristalliks.

Juurtšakra kristallina tuletab ortotšeras meelde, et igale pimedusele järgneb alati varem või hiljem uus valgus - teisisõnu ka kõige pikemale ja süngemale ööle järneb alati koidik. Juba iidsetest aegadest on arvatud, et fossiilid aitavad inimest motiveerida ning soosivad radikaalseid muutuseid ja nö taassündi. Ortotšerasist võib olla palju abi pikaajalisest depressioonist taastumisel ning taas oma sihi leidmisel. Tugeva maaenergia kandjana aitab ortotšeras tasakaalustada emotsioone, tõstab enesekindlust ning avab meele innovaatilistele lahendustele. Teda peetakse ka tegude ja saavutuste kristalliks.

Ortotšeras on ka hea spirituaalne tervendaja. Ta aitab toime tulla eelmistest eludest pärit väljakutsetega, soosib sügavatest sisemistest hirmudest üle astumist ning minevikust lahti laskmist.

Ortotšeraas on hea tervenemisprotsessi toetaja. Arvatakse, et ta pikendab eluiga ning soodustab ka kehast toksiinide väljutamist. Ortotšerasi kasutatakse ka käte, jalgade ja seljaprobleemi ravil ning leevendamisel. 

Ta aitab ka leevendada väsimust, toetab seedesüsteemi ning on abiks reuma ravimisel.

Kivide suurused 10 ja 6mm.

Ripatsiks oleva ortotšerasi pikkus 5cm (ripatsiosa kogupikkus 6.5cm), ketiosa pikkus lisaks 90cm.

Ehe on punutud mustale siidipaelale.