• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Laniit * Lasuriit (925 hõbe)

22,50 € 25,00 €

Tootekood: M2281
Ühik: tk
Laoseis: 1

Intuitsioon, mõtteselgus, meelerahu, tasakaal, eesmärkide saavutamine, oma tee.

Laniit (Llanite) on que sera ja vulkaniidi lähisugulane. Laniit tasakaalustab kogu tšakrasüsteemi ning taastab stabiilse energiavoolu kogu kehas. Laniit on rahustav ja tasakaalustav kristall. 
Laniit soodustab inimestevahelist suhtlust ning aitab kõike toimuvat näha positiivses valguses. Ta soodustab lahenduste leidmist. Laniit aitab mõista oma eesmärke, neid õigesti seada ning saavutada just seda, mis on kooskõlas kõrgema hüvanguga. Hea kaaslane siis, kui Sul on raske öelda "ei" ning kipud kandma oma õlul võõrast koormat. Suurepärane kaaslane meditatsioonil. Leevendab ka negatiivset kiirgust ja soodustab psüühiliste võimete arengut.

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Teda peetakse siiani ülimaks tasakaalu ning meelte valgustamise kiviks. Selle kristalli lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. 
Lasuriit on väga spirituaalne kristall - ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Samuti tugevdab ta kandja õrnustunnet ning seetõttu peetakse lapis lazulit ka võimsaks truudusekristalliks.
Lasuriit on tuntud muuhulgas ka tarkuse ja teadlikkuse kristallina. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.
Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siiski just psüühilise teadvuse tugevdamiseks. 
See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.
Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

Kivide suurus 8mm, lasuriit suurem.

Metallosad 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.

Sarnased tooted