• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Laniit * Sodaliit (925 hõbe)

20,25 € 22,50 €

Tootekood: M2292
Ühik: tk
Laoseis: 1

Sisemine rahu, tasakaal, positiivsus, intuitsioon, mõttemustrite puhastamine.

Laniit (Llanite) on que sera ja vulkaniidi lähisugulane. Laniit tasakaalustab kogu tšakrasüsteemi ning taastab stabiilse energiavoolu kogu kehas. Laniit on rahustav ja tasakaalustav kristall. 
Laniit soodustab inimestevahelist suhtlust ning aitab kõike toimuvat näha positiivses valguses. Ta soodustab lahenduste leidmist. Laniit aitab mõista oma eesmärke, neid õigesti seada ning saavutada just seda, mis on kooskõlas kõrgema hüvanguga. Hea kaaslane siis, kui Sul on raske öelda "ei" ning kipud kandma oma õlul võõrast koormat. Suurepärane kaaslane meditatsioonil. Leevendab ka negatiivset kiirgust ja soodustab psüühiliste võimete arengut.

Sodaliit on tugev tervendaja, eriti kõigis valdkondades, mis on seotud emotsioonidega. Samuti on tast abi stessist, hirmudest või negatiivsetest hoiakutest tingitud haiguste korral.
Sodaliiti seostatakse kõige sagedamini vaimsete võimetega - näiteks selgeltnägemisega. Sodaliidi peos hoidmine aitab vaigista meelt ja lõdvestada füüsilist keha. Ta on ka väga hea kaaslane meditatsioonide ajal.
Sodaliit aitab avardada oma kandja vaatenurki. Tal aitab vähendada hirme ning kõrvaldab negatiivsuse inimese aurast. Valged triibud sodaliidis sümboliseerivad valgust, mis aitavad leida märke ja teeviitasid seal, kus näib valitsevat kaos.
Sodaliiti nimetatakse sageli lasuriidi (lapis lazuli) nooremaks vennaks. Tumesinistest kividest on sodaliit nimelt kõige maandavama ja leebema toimega. Ta ei põhjusta tugevaid ja meeliülendavaid tundeid, emotsioone ja aistinguid nagu seda võib teha lasuriit. Ta on justkui ustav uksehoidja, kes kaitseb inimest liialt võimsate kogemuste eest nii kaua, kuni meele puhastamine pole lõpule jõudnud. Ta vahendab ainult seda, milleks inimene täiesti valmis.
Sodaliit valmistab aeglaselt ja rahulikult ette Kolmanda Silma tšakra avanemist ning seetõttu on teda sobilik kasutada siis, kui oleme tõeliselt valmis puhastama oma mõtteid, olema ausad oma hoiakute ja eelarvamuste osas ning vabanema oma allasurutud negatiivsusest. 
Kivi aitab ühendada intuitsiooni loogikaga ning näha enda ümber toimuvat ratsionaalselt. Sobib hästi neile, kes üritavad mistahes teooriat praktikasse rakendada.
Ta on väga hea kaaslane stressirohketel aegadel või siis ülitundlikel perioodidel, kuna ta maandab väga efektiivselt hingeprotsessidest sündivat energiat. Ta sümboliseerib sinist öötaevast, meele tasandumist või kosutavat ööpuhkust millest ärgatakse reipana ja uutest ideedest küllastununa.

 

Kivide suurused 8mm.

Kõik metallosad 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.

Sarnased tooted