• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ortotšeras

5,00 €

Tootekood: K4101
Ühik: tk
Laoseis: 1

Lihvitud ortotšeras.

Mõõdud keskmiselt: 3.6 x 1.6 x 1 cm.

Ortotšeras on iidne mollusk, kes suri välja juba ligikaudu 400-550 miljonit aastat tagasi. Teda peetakse tegelikult üheks varaseimaks ookeani asukaks. Miljonite aastate jooksul kristalliseerus nende kest mustas marmoris ning seeläbi elavad ortotšerasid teatud mõttes ka täna edasi.

OMADUSED

Ortotšerase seostatakse kõige enam äriedu ning uhkusega (heas mõttes). Ta toetab inimese vajadust midagi luua ja saavutada. Samuti aitab see kristalliseerunud fossiil leevendada stressi, ärevust ning rahustada liialt hüplikku meelt. Teda peetakse ka selge ja fokusseeritud mõistuse kristalliks.

Juurtšakra kristallina tuletab ortotšeras meelde, et igale pimedusele järgneb alati varem või hiljem uus valgus - teisisõnu ka kõige pikemale ja süngemale ööle järneb alati koidik. Juba iidsetest aegadest on arvatud, et fossiilid aitavad inimest motiveerida ning soosivad radikaalseid muutuseid ja nö taassündi. Ortotšerasist võib olla palju abi pikaajalisest depressioonist taastumisel ning taas oma sihi leidmisel. Tugeva maaenergia kandjana aitab ortotšeras tasakaalustada emotsioone, tõstab enesekindlust ning avab meele innovaatilistele lahendustele. Teda peetakse ka tegude ja saavutuste kristalliks.

Ortotšeras on ka hea spirituaalne tervendaja. Ta aitab toime tulla eelmistest eludest pärit väljakutsetega, soosib sügavatest sisemistest hirmudest üle astumist ning minevikust lahti laskmist.

Ortotšeraas on hea tervenemisprotsessi toetaja. Arvatakse, et ta pikendab eluiga ning soodustab ka kehast toksiinide väljutamist. Ortotšerasi kasutatakse ka käte, jalgade ja seljaprobleemi ravil ning leevendamisel. 

Ta aitab ka leevendada väsimust, toetab seedesüsteemi ning on abiks reuma ravimisel.

KELLELE SOBIB?

Ortotšeras on hea kaaslane neile, kes on end pikemat aega jõuetuna tundnud, kogenud meeleolu langust või kannatanud depressiooni all. Ta on ka suurepärane abiline, kui siht on silme eest kadunud ning emotsioonid kipuvad kaine mõistuse üle võimutsema. Väga hea kaaslane kõigile, kes vajaksid oma äritegevuses või ettevõtmistes toetust (eestkätt leevendust hirmudele).

PÕHITŠAKRA

Juurtšakra

VÄRVIVARIATSIOONID

Must (marmor) hallikas-valgete skeleti jäänustega.

ELEMENT: Maa

Sarnased tooted