• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Palo Santo puit

2,00 €

Tootekood: K1072
Ühik: tk
Laoseis: 23

Palo santo puit.

Pulga pikkus keskmiselt 10cm, kaal keskmiselt 10 grammi (+/- 1-2 grammi).

 

Palo Santo ehk "püha puit" kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning sellele on pikka aega omastatud mitmeid maagilisi omadusi. Ka Palo Santo pulgad on valmistatud üksnes langenud puudel pärit puidust (puudel lastakse veel 4-10 aastat maas lebada enne töötlemist).

Palo Santol on iidne, müstiline ja magus aroom ning šamaanid on kasutanud seda tuhandeid aastaid puhastusrituaalidel. Ka täna on Palo Santo näol tegemist väga hea abivahendiga nii ruumide, enda, kui ka kristallide puhastamiseks.

 

PISUT LÄHEMALT:

Palo Santo on müstiline puu, mis kasvab Lõuna-Ameerika mereäärsetel aladel ning on frankincense, myrhhi ja copal-i lähisugulane. Hispaania keeles tähendabki Palo Santo püha puud. 
Palo Santo puu kuulub tsitruseliste perekonda ning tema lõhn on kooslus männi, piparmündi ja sidruni hõngust.

Palo Santot hinnatakse sarnaselt salveile ja seedrile eestkätt tema puhastavate ja tervendavate omaduste tõttu. 

Tegemist on tugeva tervendajaga, mis on muutunud läänemaades populaarseks eestkätt oma maandava ja puhastava toime pärast.
Palo Santo suits on meeldiva, pisut magusa aroomiga ning kerge energiaga. Lisaks sellele hoiab Palo Santo suits eemal moskiitod ning teised lendavad putukad, mistõttu leiab ta väga laialdast kasutust Ecuadoris ning Peruus. 

Palo Santo suits tõstab vibratsiooni ning seetõttu on teda hea kasutada meditatsiooniks ette valmistumisel. Ta aitab luua sügavama ühenduse oma kõrgema Mina ning Algallikaga. Samuti arvatakse, et Palo Santo turgutab loovust, toob head õnne ning avab meeled maagiale.

Traditsiooniliselt kasutati Palo Santot külmetushaiguste, gripi sümptomite, stressi, astma, peavalude, ärevuse, depressiooni ja emotsionaalse valu leevendamiseks. Palo Santo rahustab närvisüsteemi, turgutab immuunsüsteemi ning seeläbi toetab paranemisprotsesse.

Parim osa Palo Santo pulkade juures on see, et nad on valmistatud üksnes langenud puudelt pärit puidust (puudel lastakse veel 4-10 aastat maas lebada enne töötlemist) austuse ja lugupidamisega perekondade poolt, kes on viimase 10 aasta jooksul istutanud tagasi enam, kui 30 000 puud. Nii pulkade, kui ka õlide ja viirukite tootmisel ei kasutata mingeid kemikaale ega lisaaineid, kogu protsess on 100% naturaalne.

Kuidas Palo Santo puitu kasutada?

Palo Santo pulga süütamiseks võid kasutada nii tikku, välgumihklit, kui ka küünalt. Hoia pulka umbes 45 kraadise nurga all, tipuga ülespoole. Lase pulgal peale süütamist umbes 30-60 sekundit põleda, seejärel puhul leek kergelt ära. Seejärel sõnasta oma taotlus ning liigu pulgaga ringi ruumides, mida soovid puhastada.

Palo Santo rikkalik lõhn toob selguse ning tõstab ruumi vibratsiooni. Liigu ringi aeglaselt, tunnetades kohti, kus soovid pikemalt peatuda ning kus pulk suitseb rohkem ja tumedamalt. Olles lõpetanud, aseta pulk tulekindlale alusele või nt liivaga täidetud anumasse.
Juhul, kui Palo Santo pilga hõõguvale otsale peale puhuda, süttib puit taas. Jättes pulga hõõguma, kustub ta ajapikku iseeneslikult.

Palo Santo puitu tuleks alati suhtuda austuse ja lugupidamisega!

Sarnased tooted