• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Pendel - dalmaatsia jaspis

13,00 €

Tootekood: K2133
Ühik: tk
Laoseis: 1

Dalmaatsia jaspisest pendel.

Pendli enda pikkus ca 3.9cm + ketiosa.

Kaasa tuleb ka sametkotike pendli hoiustamiseks.

Dalmaatsia jaspis aitab Sul maha lammutada blokeeringud ja barjäärid, mille Sa enda kaitseks aastate jooksul ehitanud oled. Samuti aitab dalmaatsia jaspis Sul lahti lasta kogunenud vihast ja vajadusest kätte maksta. Ta paneb Su ümber hindama kõik olukorrad, milles oled võtnud ohvrirolli ning aitab andestada neile, kes on Sulle kunagi liiga teinud. Selle kristalli vibratsioonid aitavad Sul näha suuremat pilti, lasta vabaks kõik Sind mitte teenivad emotsioonid ning õppida taas usaldama. Sel moel aitab dalmaatsia jaspis Sul elus edasi liikuda ning muuhulgas jõuda lähemale ka oma tõelisele elueesmärgile.

Dalmaatsia jaspise energia on lapsemeelne, rõõmus ja mänguline. Just seda kõike toob ka oma kandja ellu. Ta tuletab meelde, et elust peab rõõmu tundma ning lõbutsemine on ka täiskasvanuna vägagi teretulnud. Ta soodustab positiivset ellusuhtumist, head õnne ja lugupidamist elu vastu.

Samuti aitab dalmaatsia jaspis vabaneda asjadest ja suhetest, millest Sa oled praeguseks eluetapiks välja kasvanud. Ta soodustab ka oma enda tuuma ja keskme leidmist.

Dalmaatsia jaspis on musta turmaliini koostise tõttu ka hea negatiivsuse maandaja, psüühilise kaitse kristall ja maandaja. 

Muuhulgas aitab dalmaatsia jaspis Sul rahulikult magada ning hoiab eemal luupainajad.
On täheldatud, et dalmaatsia jaspis omab ka seedimist kiirendavat toimet ning toetab vereloomet ja immuunsüsteemi.

Sarnased tooted