• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Pruun granaat (andradiit) (21x19x8mm)

7,50 €

Tootekood: K3108
Ühik: tk
Laoseis: 7

Lihvitud roheline granaat ehk andradiit.

Mõõdud keskmiselt: 2.1 x 1.9 x 0.8cm.

Andradiit granaati leidub nii rohelise, oliivrohelise, tumekollase, pruunika kui ka mustana. Tegemist on spirituaalse kristalliga, mis soosib enesemotiveerimist, tugevust, jõudu, julgust, turvalisust ja puhtamat mõtlemist. Ta aitab oma kandjal end ensekindlana tunda ning tõstab enesehinnangut.

Andradiit kannab endas ka kõiki teistele granaatidelegi omaseid jooni. Roheline erim soosib eriti tugevalt ärkamist, teadlikuks saamist, hingelist arengut, alahoidu ning lisaks sellele soosib ka füüsilise keha eest hoolitsemist.

Rohelisi andradiite nimetatakse demantoidideks (värvivarjundid smaragdrohelisest kuni tumeda oliivroheliseni - tume smaragd kõige hinnalisem ja haruldasem). Neist võib sageli leida krüsotiili suletisi, mida nimetatakse hobusesabadeks. Eestkätt on nad head takistuste eemaldajad ning aitavad oma kandjal ebakindlusest jagu saada. Palju abi võib demantoididest olla ka isoleerituse tundest jagu saamisel.

Andradiit on hea kaaslane lastele, kes kasvavad eemal oma vanematest ning samuti ka kõigile inimestele, kes tunnevad end mingil põhjusel üksiku ja eraldiseisvana.

Sarnased tooted