• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Punane jaspis * Ammoniit fossiil

41,65 € 49,00 €

Tootekood: M4260
Ühik: tk
Laoseis: 1

Naiselikkus, emadus, korduvate naisliini mustrite muutmine, teadlikkus, uue korra loomine.

Punane jaspis on tugeva Ürgemaduse energia kandja, mistõttu kasutatakse teda sageli tervendamisel. 
Punane jaspis on hea menstruaalvaevuste leevendaja ning abiline sünnitusel (antiikaja arstide arvates aitas peatada sünnitusel tekkivat verejooksu).
Seda kristalli on peetud ka noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Veelgi enam - punast jaspist peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks.
Punane jaspis on muuhulgas ka väga hea kaitsekivi ning seetõttu leiab ta laialdast kasutust kaitsemaagias. Nimelt peaks just punane jaspis kinni püüdma kogu kandja suunas saadetud negatiivse energia ning seejärel selle algallikale tagasi saatma.

Kaitsvate omaduste tõttu soovitatakse punast jaspist lähedal hoida ka nakkus- ning kopsuhaiguste korral.

Ripatsiks on ehtes ammoniit fossiil.

Ammoniidid on ajaloolised ning tänaseks välja surnud peajalgsed. Oma nime said nad Egiptuse jumala Amoni järgi (elu ja loomise jumal) ning omal ajal olevat olnud tegemist ühtede intelligentseimate olenditega, kes veesügavustes elasid. Oma geomeetrilise ilu ja süsteemsuse pärast (fibonacci spiraal) on nad olnud aastatuhandeid väga hinnatud.

Ammoniit on väga hea kaitsekivi, mis annab elule stabiilsust ning aitab luua struktuuri. Ta võimaldab näha kogu pilti ning muundada negatiivsust voolavaks ja positiivseks eluenergiaks. Samuti turgutab ammoniit instinkte ja mõjub maandavalt.

Kivide suurused 6 ja 10mm.

Jaspiste vahelt leiab puidust helmeid.

 

Ketiosa pikkus 64cm, ripatsiosa pikkus lisaks 6cm.

Ehe on punutud naturaalsele siidipaelale.

Sarnased tooted