• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Punane jaspis * Laavakivi * Leopardjaspis

16,00 €

Tootekood: E321
Ühik: tk
Laoseis: 1

Kaitse, maandus, toetus, naiselikkus, mustrite muutmine, turvatunne, sihikindlus.

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Leopardjaspist seostatakse eestkätt shamanistlike rännakutega ning spirituaalsete avastusretkedega. Ta kannab endas maist väge ning aitab mõista ennast ja oma kohta Universumis. Hea kaaslane keerulisel ajal, kui siht on silme eest kadunud. Samuti aitab ta kaasa mustrite muutmisele ning turvatunde loomisele.

Punane jaspis on tugeva Ürgemaduse energia kandja, mistõttu kasutatakse teda sageli tervendamisel.Punane jaspis on hea menstruaalvaevuste leevendaja ning abiline sünnitusel (antiikaja arstide arvates aitas peatada sünnitusel tekkivat verejooksu).Seda kristalli on peetud ka noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Veelgi enam - punast jaspist peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks.Punane jaspis on muuhulgas ka väga hea kaitsekivi ning seetõttu leiab ta laialdast kasutust kaitsemaagias. Nimelt peaks just punane jaspis kinni püüdma kogu kandja suunas saadetud negatiivse energia ning seejärel selle algallikale tagasi saatma.Kaitsvate omaduste tõttu soovitatakse punast jaspist lähedal hoida ka nakkus- ning kopsuhaiguste korral.

Kivide suurused 6-8mm.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.8cm ümbermõõduga randmele.

Sarnased tooted