• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Quantum Quattro (22x20x12mm)

4,00 €

Tootekood: K432
Ühik: tk
Laoseis: 28

Lihvitud väiksem quantum quattro.

Mõõdud ca 2.2 x 2 x 1.2cm. Suurused varieeruvad pisut.

Quantum Quattro kannab endas viie väeka kristalli omadusi. 
Sügavsinine shattukiit aktiveerib Kolmanda Silma, Kurgu- ja Südametšakrad ning aitab Sul ühineda Universumi tarkusega. Ta on suurepärane kommunikatsiooni ja spirituaalset kasvamist soodustav kristall.
Roheline dioptaas on suurepärane abiline karmaliste sidemete mõistmisel ja nendest vabanemisel. Samuti aitab ta vabaneda aegunud mõttemustritest, vanadest taumadest ja erinevatest blokeeringutest kehas, suguvõsas ja inimestevahelistes suhetes. Lisaks sellele tervendab ta südant läbi andestamise.
Tumeroheline malahhiit aitab samuti vabaneda vanadest mõttemustritest ning allasurutud emotsioonidest, kaitstes seejuures aurat madalamate negatiivsete energiate eest. Samuti suurendab ta tahtejõudu ja turgutab tervist.
Krüsokolla kannab endas kõrgemaid naiselikke energiaid ning aitab vabastada kehasse kogunenud energeetilisi blokeeringuid.  Ta aitab füüsilisest kehast erinevaid toksiine väljutada ning on heaks kaaslaseks neile, kes õpetavad, kirjutavad või tervendavad.
Suitskvarts on võimas negatiivsete energiate transformeerija. Samuti on tal maandav toime. Ta soodustab kõrgematele vibratsioonidele üleminekut ning nende integreerimist füüsilisse kehasse. Kuna suitskvartsi näol tegemist on kvartsiga võimendab ta omakorda kõigi eelneva nelja vaske sisaldava kristalli omadusi, muutes quantum quattro ülimalt võimsaks abiliseks mistahes olukorras.


Quantum Quattro näol on tegemist väga võimsa puhastajaga. Ta puhastab nii füüsilist, emotsionaalset, mentaalset, kui ka spirituaalset keha. Füüsilisel tasandil aitab ta puhastada eestkätt siseorganeid - neere, maksa, kopse ja seedeelundeid. Ta turgutab immuunsüsteemi, tasakaalustab hormoone, parandab seedimist, tervendab suguelundeid ja on heaks abiliseks ka südamehaiguste ja kõrge vererõhu korral. Lisaks sellele aitab ta vabaneda sõltuvustest ning leevendab valu. Arvatakse ka, et Quantum Quattro korrastab DNA-struktuuri ning soodustab uute ja tervete rakkude taasloomist.  

Quantum Quattro teeb märkimisväärseks tema võime puhastada alateadlikke mõttemustreid ning takistada neil füüsilises kehas haigusena manifesteerumast. Ta pakub leevendust emotsionaalsetele traumadele ning aitab neist erinevatel tasanditel vabaneda. Quantum Quattro toob pinnale pikaajalised (sageli ka eelmistest eludest või suguvõsa karmast pärit) energeetilised blokeeringud ja mõttemustrid, ning aitab nendest efektiivselt vabaneda. Ta aitab ka mõista oma isiklikku karmat ja eluülesannet.
Lisaks sellele võimaldab see kristall läbi lõigata energeetilised sidemed, mis Sind enam ei teeni, tõstab vibratsiooni, avardab spirituaalset perspektiivi, toetab vaimset arengut, soodustab isiklikku transformatsiooni ning õpetab keha ennast tervendama. Quantum Quattrole on omane tervendamine ja puhastamine läbi andestamise.

Quantum Quattro võimaldab ka ammutada jõudu oma hingevarudest ning soodustab seeläbi toimetulekut pikaajalise stressi ja/või haigusega.

Lisaks sellele pakub Quantum Quattro kaitset loitsude ja ära sõnumise eest.

 

Päritolumaa: Zimbabwe

Sarnased tooted