Ripats - Aqua aura (925 hõbe)

Tootekood: K4514 Ühik: tk Laoseis:0

Aqua aura ripats hõbedast (925) aasaga.

Mõõdud: ca 2.5 x 2 x 1cm + aas.

Akvaaura on tehislikult laboritingimustes loodud kristall. Ta sünnib keerulise keemilise protsessi tulemusel, mille käigus kantakse kvartsi pinnale imetilluke kullakiht. Selle protsessi käigus omandab kvarts imekauni kergelt sillerdava helesinise tooni.

Ehkki laiemalt tuntuks sai akvaaura alles hiljaaegu, on see oma müstiliste ja maagiliste omaduste poolest kiiresti populaarsust kogunud.

OMADUSED

Vaatamata oma tehislikule päritolule, on akvaaural intensiivne energia, mis peegeldab puhast kulda ja naturaalset kvartsi siduvat alkeemilist protsessi. Seetõttu kannabki ta endas lisaks kvartsile ka kõiki kulla häid omadusi. 

Usutakse, et see kristall toob edu töös, äris ja suhetes. Ta kaitseb oma kandjat negatiivse energia ja võõrmõjutuste eest. Lisaks sellele on ta väga hea meditatsioonikivi ning suurendab ka sisemist jõudu. Akvaaura aitab neid, kes otsivad ennast ja oma rada, soovivad areneda, õppida ning seejuures hoida oma aura puhtana. Muuhulgas soodustab see kristall ka loomingut ning loomingulist eneseväljendust. Ta vabastab piirangutest ja loob ruumi uuele.

Akvaaura on hea kaaslane rahutul ja pingelisel ajal. Ta mõjub rahustavalt, leevendab vihahooge, aitab vabaneda stressist ning leevendab kõriprobleeme. Ta aktiveerib tšakrad ning iseäranis tugevat toimet avaldabki ta just kurgutšakrale, soodustades südamest tulenevat suhtlust. 
Akvaaura on ka abiks energiate kanaldamisel, enese vaimsel häälestamisel ja selgel eneseväljendamisel.

Arvatakse, et akvaaura tugevdab ka teiste mineraalide (ametüst, serafiniit, tšaroiit, tansaniit, krüsopaas, moldaviit, tsitriin) mõju ning seetõttu on ta väga hinnatud kristalliteraapias.

Akvaaura omab ka üldist immuunsüsteemi tugevdavat toimet.

KELLELE SOBIB?

Akvaaura on hea kaaslane loovatele ja vaimsetele inimestele ning ka kõigile teistele, kes otsivad oma õiget rada.

PÕHITŠAKRA

Kolmas Silm, Kurgutšakra

VÄRVIVARIATSIOONID

Akvaaura on läbikumav helesinine kergelt sillerdava pealispinnaga paeluv kristall.