• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ripats - Elupuu, akvamariin

13,00 €

Tootekood: K4501
Ühik: tk
Laoseis: 2

Vaskne elupuu ripats akvamariin chipsidega.

Mõõdud: 7x2.8cm.

Akvamariini seostatakse sageli kõige enam selgeltnägemisvõimetega. Selle kristalli lähedal hoidmine või igapäevaselt kaasas kandmine (ka ehtena) vähendab teadliku mõistuse piiranguid ning laseb ammutada infot alateadvusest ning Universumist. Kuna tegemist on kõrge võnkesagedusega puhastava kristalliga, siis õpetab ta oma kandjat kuulama ning elama kooskõlas oma kõrgema minaga.

Akvamariin sümboliseerib puhtust ja süütust. Selle kristalli kandmine mõjub ergastavalt ja noorendavalt. Akvamariin tasakaalustab ja puhastab tundemaailma ning aitab vaigistada materiaalseid mõtteid, et pinnale saaks tulla hinge sügavustes toimuv.

Nagu eelnevaltki mainitud, on akvamariin sarnaselt ametüstilegi emotsionaalsete probleemide leevendaja. Ta on rahu, õnne, siira rõõmu ning ennekõike just tasakaalukate ja õnnelike suhete sümboliks. Ta vabastab meeled hirmudest, suurendab keskendumisvõimet ning muudab oma kandja mõtted selgemaks.

Akvamariini kasutatakse sageli ka hambavalu, kõhuhädade, kurgu-, kaela ja kuklapiirkonna valu ning lõuaprobleemidega seotud vaevuste leevendamiseks.

Sarnased tooted