Ripats - Krüsopraas ja prasioliit (925 hõbe)

Tootekood: K3214 Ühik: tk Laoseis:0

Ripats krüsopraasi ja prasioliidi ehk rohelise ametüstiga (925 hõbe).

Mõõdud: 5x3cm + aas.

Uued algused, värskus, südamehääl, uute mustrite loomine, eluga edasi liikumine, sõltuvustest vabanemine.

KRÜSOPRAAS

Krüsopaas on puhta ja värskendava energiaga kristall. Ta kannab endas seiklushimu, nooruse, kevade ja tärkava looduse energeetikat. Krüsopaas annab oma kandjale lootust, toob elurõõmu ning aitab avaneda - teisisõnu toob oma kandja ellu kevade!

Krüsopaas on suurepärane kaitsekristall - seda nii kurja silma, kui ka needuste vastu. Samuti soodutab ta vanadest mõttemallidest vabanemist, aitab luua sisemist rahu, toob lootust ning rõõmu. 
Krüsopaas loob positiivse õhkkonna ja maailmataju ning aitab hästi kohaneda uute olukordade ning inimestega, võita uusi sõpru ning muuhulgas meelitab ligi ka rahaõnne.

Pikaajalises abielus kasutatakse krüsopaasi armusuhte ja kire värskendamiseks ning taasavastamiseks.
Krüsopaasi peetakse ka leiutajate, novaatorite, kaupmeeste ja pankurite kiviks. Ta parandab lisaks kõigele eelmainitule ka füüsilise ja energeetilise keha vahelist ühendust ning toob välja inimese varjatud võimed.

Krüsopaas aitab elada käesolevas hetkes, hoiab südame ja keha energeetika tasakaalus, aitab silmi, leevendab liigesvalusid, suurendab organismi vastupanuvõimet ning soodustab aju tööd.

PRASIOLIIT

Rohelised ametüstid on sageli varem olnud lillad, aga suure ja pikaajalise vulkaanilise kuumuse tõttu on nad ajapikku värvi muutnud.

Roheline ametüst kannab endas kõiki ametüsti omadusi - st on toetav, tasakaalustav, vaimsust, intuitsiooni ja mõistmist soosiv kristall, mis omakorda rahustab meeli, toetab tervist ning eemaldab blokeeringuid. Lisaks sellele on rohelise ametüsti näol tegemist emotsioonide tervendaja ning sõltuvustest vabastajaga.