• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ripats - Malahhiit-Krüsokolla (925)

56,55 € 65,00 €

Tootekood: E77
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Tark süda teab, selge meel loob"

*

Hõberipats krüsokollaga läbi kasvanud malahhiidiga.

Mõõdud: 2.5 x 1.9cm + aas.

*

KRÜSOKOLLA

Krüsokolla on ennekõike südame- ja kõritšakra kivi. Ta aitab teadvustada varjatud tundeid ja avastada oma hingesoove. Krüsokolla on hea abiline meele ühendamisega mineviku ja oleviku vahel. Ta on rahu ja tasakaalu kristall, mis aitab avastada oma teadvust ning vaigistada liialt tugevaid emotsioone. Krüsokolla puudutab ka kõritšakrat ning aitab vabaneda põhjendamatust hirmust, kurbusest, vihast, ängist ja ärritusest. Ta aktiviseerib loovust, parandab eneseväljendusvõimet ning suurendab sallivust.


Krüsokollat peetakse naiste kiviks. Ta kiirgab emalikku ja naiselikku energiat (mis muudab ta tegelikult ka väga sobilikuks meestele, kes kardavad oma õrnu tundeid väljendada või vajavad paremat ühendust oma naiselikuma poolega). Ta kiirgab kosmilist tarkust, annab inimestele võime vasturääkivusi mõista ja eksimusi andestada. Lisaks sellele leevendab krüsokolla menstruaalvaevusi ning ravib ka nurisünnituse järgset kurbust ja masendust.

Kõrgemal tasandil sümboliseerib krüsokolla omakasupüüdmatut tingimusteta armastust. Ta sümboliseerib värsket ja valgustatud hinge, kes jagab teistele oma tarkust ja armastust, seejuures midagi vastu küsimata. 

Ta aitab avada ka Kolmandat Silma ning soodustab selgeltnägemisvõimete teket ja arengut. 

*

MALAHHIIT

Malahhiit on võimas tervendaja. Ta kaitseb negatiivse energia ja kahjulike kiirguste eest (st elektromagnetkiirgus). Ta aitab vabaneda süütundest, häbist, piiravatest uskumustest, leevendab (ja aitab mõista) hirme. Malahhiit on hea abiline aegunud mõttemustritest vabanemisel. Malahhiit aitab näha ja mõista mis hetkel Sinu sees toimub.

Malahhiit soosib eluliste probleemide lahendamist. Samuti kiirendab ta sisemist arengut, aitab iseennast mõista, kuulata oma südamehäält ning vabaneda emotsionaalsest valust. Tugev südame tervendaja. Aitab elus edasi liikuda, haarata ohjad enda kätesse ning minna nö vooluga kaasa.

Heakaaslane loovatele inimestele. Võimas talisman ning hajutab kontrolliga (ja selle puudumisega) seotud hirme. Tegemist on ka küllust ja ärilist õnne soosiva kristalliga.

 

Sarnased tooted