• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ripats - Tšaroiit (925 hõbe)

22,00 €

Tootekood: E64
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Muutus minus loob muutuse minu maailmas"

*

Hõberipats tšaroiidiga.

Mõõdud: ca 3x2.5x1cm.

*

TŠAROIIT

Tšaroiit on Siberist pärit lummav pilgupüüdja. Tegemist on võrdlemisi haruldase ning hinnatud mineraaliga.

Tšaroiiti peetakse Uue Ajastu ja transformatsiooni kristalliks. Ta sümboliseerib meele muutumist ning aitab teadvuse tasanditel puhastuda. Õigemini aitab tšaroiit teadvusel märgata, ületada ja puhastada vanu uskumusi, hoiakuid ja mõttemalle, mis takistavad vaimset arengut ning eluga edasi liikumist. Tšaroiit toob pinnale hirmud, piirid ja piirangud ning aitab nendega toime tulla. Ta toetab sisemiste deemonitega silmitsi seismist ning nendega toimetulekut.

Tšaroiit on julguse ja vapruse kristall ning aitab oma kandjal ka ebaõnnestumise korral uuesti alustada. Ta aitab toime tulla kaotusega ning on ka hea abiline neile, kes teiste inimeste eest hoolitsevad (põetajad, ravitsejad, õpetajad jne).

Tšaroiit on hea kaaslane ka neile, kes töötavad eemal kodust või veedavad mingil muul põhjusel palju aega üksi. Ta toob lohutust neile, kes tunnevad end eraldatuna. Samuti leevendab tšaroiit südamevalu ning aitab toime tulla leinaga. Tegemist on ka hea hingehaavade tervendajaga, kes aitab mõista elulisi kokkuleppeid, karmat ning armastuse ja ühekuuluvuse kõrgemaid seadusi.

Lisaks sellele soodustab tšaroiit analüütilisi võimeid ning aitab olla teadlikum enda sees ja ümber toimuvast. Ta kiirendab reaktsiooniaega ning aitab erinevaid eluvaldkondi optimeerida ning omavahel ühendada.

Tšaroiit on ka hea positiivsuse süstija, intuitsiooni tugevdaja ning aitab saada teadlikuks asjadest ja olukordadest, mida Sa ennetada või muuta ei suuda (pakub võimaluse nendeks valmistuda). Lisaks sellele arvatakse, et tšaroiit aitab vabastada hirmutavatest unenägudest.

Kuna tšaroiidi näol on tegemist tugevatoimelise kristalliga, tasuks ta kandjal olla valmis muutusteks ning iseendaga kohtumiseks.

Sarnased tooted