Roosakvartsi ja kaltsiidi kobar (56x50x48mm)

Tootekood: KN41 Ühik: tk Laoseis:1
25,00 € 20,00 €

Midagi haruldast!

Looduslik roosakvartsi ja kaltsiidi tippudega kobar.

Mõõdud: 50x56x48mm.

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Lisaks kõigele eelnevale lisab roosakvartsi kandmine inimese ellu rõõmu, ilutaju ning annab uuelaadse viisi kunsti mõistmiseks. 

Mangano kaltsiit on tugev energiate võimendaja ja puhastaja. Seda nii kehas, kui ka ruumides. Ta soodustab arengut, kasvu ja tervenemist. Mangano kaltsiit aitab ühendada emotsioonid intellektiga, leevendab emotsionaalset valu, rahustab, aitab leida motivatsiooni ning jagu saada laiskusest. Mangano kaltsiidist on palju abi mineviku traumadega tegelemisel. Samuti aitab ta parandada mälu ja keskendumisvõimet. Hea kristall südame avamiseks, puhastamiseks ja hirmudega silmitsi seismiseks. Samuti on tegemist hea kaaslasega stressirohkel ajal.