• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Apatiit (925 hõbe)

52,78 € 58,00 €

Tootekood: C352
Ühik: tk
Laoseis: 1

Hõbesõrmus haruldaselt selge helesinise apatiidiga.

Suurus: 18.1

 

Apatiit on inspiratsiooni ja ilmutuse kristall. Ta edendab inimlikkust ning teenimist. Apatiit arendab vaimseid andeid, soodustab sügavat meditatsiooni, hõlbustab suhtlust ja eneseväljendust. Ta on küll tulevikule häälestatud kristall, aga samas hoiab oma kandjat ühenduses ka eelmiste eludega.

See kristall suurendab ka motivatsiooni, sisendab avatust, kõrvaldab negatiivsust (nii enda, kui ka teiste suhtes) ning loob täiendavaid energiareserve.

Loovuse ja intellekti kristallina aitab apatiit leida ligipääsu sellele informatsioonile, mida on just hetkel suuremaks hüvanguks vaja. Ta korrastab segadust, avardab teadmisi ning leevendab kurbust ja viha.

Apatiit on ka hea tervendaja. Nimelt tervendab apatiit luid ning ergutab uute rakkude moodustumise protsessi. Kuna apatiit soodustab katsiumi imendumist, omab ta tervendavat toimet kõhredele, luudele, hammastele, liigeseprobleemidele, rahhiidile ja artriidile.

Apatiit on ka hea kristall kaalulangetajatele - ta surub alla näljatunnet, kiirendab ainevahetust ning soodustab tervislikke valikuid.

Sinine apatiit on kõrgema vaimse juhtimise tasandi kristall. Ta lihtsustab avalikku esinemist, tugevdab kommunikatsiooni, avab kurgutšakra ning muuhulgas tervendab ka südant ja emotsionaalset valu

Sarnased tooted