• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Elulill (925 hõbe)

Tootekood: A594
Ühik: tk
Laoseis: 0

Sõrmus elulillega (925 hõbe).

Diameeter 12mm.

Suurus: 18

Elulill on saanud alguse ühest ringist ning kõigist teistest selle ringiga läbipõimunud võrdse läbimõõduga ringidest. See tähendab, et kõik (ka Sinu elus) saab alguse ühest ringist ning kõigist ringidest, mille joonistad selle sama - esimese ringi ümber. Ja nii lõputult. 

Elulill on osa Pühast Geomeetriast, mille kohaselt on kõik siin elus osa kõrgemast geomeetrilisest plaanist. Kõik meile tuttavad struktuurid järgivad seda plaani. Arvatakse ka, et Elulill on kosmiline raamatukogu, millesse on talletanud kõikide olendite eluraamatud ja kogu multiversumi ajalugu.

Elulill esindab loomise tsüklit. Elulill tuletab meile meelde, et kogu elu ning teadlikkus pärineb ühest allikast (esimesest ringist). Järgmised kuus ringi on identsed raku jagunemise protsessiga. Seetõttu käsitletakse Elulille Jumala loomingu mudelina. 

Sümboli nimetus ei tulene sarnasusest lillega, vaid viljapuu tsüklist. Viljapuu elutsüklit jälgides näeme, et puu kasvatab pungad ning need ajapikku transformeeruvad viljadeks. Vili kannab endas seemneid ja kui see vili langeb maale, loovad need seemned ajapikku uusi puid. See on tsükkel puust viljani ning viljast taas uue puuni. Sellesse tsüklisse on peidetud ka elu ime.

Sarnased tooted