• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Fossiilkorall (925 hõbe)

Tootekood: E14
Ühik: tk
Laoseis: 0

"Iga tormi keskel on vaikne silm ja minu tasakaal sõltub ainult minust endast"

*

Hõbesõrmus fossiilkoralliga (925 hõbe).

Suurus: 16.5

*

FOSSIILKORALL

Fossilkorall on moodustunud iidsete korallide kivistumisel. Kõige õigem oleks kivistunud koralli nimetada "ahhaadistunud koralliks", kuna protsessi käigus on koralli jäänused lõpuks asendunud ahhaadiga. Korallide ning mereelukate jäänused ongi just need, mis fossiilkoralli pinnale põnevad lillelaadsed mustrid on jätnud.
Kogu kristalliseerumise protsess võtab aega kuni 20 miljonit aastat ning leiab aset üksnes väga unikaalsetes tingimustes. 

Fossiilkoralli peetakse väga heaks abiliseks eelmiste elude karma ning mälestustega tegelemisel. Omal moel on ta justkui mineviku mälestuste, oleviku lootuste ja tuleviku unistuste päevikupidaja. Arvatakse, et fossiilkorall aitab mõista ja näha parimat võimalikku teekonda selles kehastuses.
Ta on väga naiseliku energiaga kristall ning on tugevalt seotud südame, tunnete ja armastusega. Nimelt soodustab kivistunud korall elamist avatud südame ja siira rõõmuga. 

Fossiilkoralli näol on tegemist ka tugevaid emotsioone rahustava ja temperamenti vaos hoidva kristalliga.  Ta julgustab oma kandjat suhtuma nii endasse, kui ka teistesse leebuse, hoolivuse ja positiivsusega. 

Fosiilkorall soodustab ka suhtlemise algatamist ning vaigistab liialt aktiivset sisemist kriitikut. Arvatakse, et temast võib olla ka palju abi psüühilistest traumadest toibumisel.

Fossiilkorall aitab oma kandjal muuhulgas leida ka tasakaalu erinevate eluvaldkondade vahel.

Kivistunud korall on ka hea kaitseamulett kurja silma, needuste ja deemonite eest. Ta aitab vaadata sügavamale illusioonist ning soodustab sügavaid sisemisi muutuseid. Fossiilkorall on ka hea abiline hirmude, meeleolulanguse, närvilisuse ja paanika korral. Toetab kainet mõtlemist, julgust, sisemise tarkuse kasutamist ja tasakaalukust. Naistele hea abiline menstruatsioonitsükli reguleerimisel ning muuhulgas tõstab kivistunud korall ka viljakust.

Füüsilises kehas seostatakse teda ka seedesüsteemi ning sidekudedega. Temast võib olla ka abi puhastumisel ning toksiinidest vabanemisel. 
Lisaks viljakuse tõstmisele, toetab ta ka hormoonide tootmist.

Sarnased tooted