• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Hematiit

3,40 € 4,00 €

Tootekood: K3010
Ühik: tk
Laoseis: 2

* Suurus:

Hematiidist sõrmus.

Laius 6mm.

Suurused vahemikus 16-20.

Tellimisel palun täpsusta kommentaarides, mis suuruses sõrmust sooviksid!

Hematiit on tekkinud happest ja rauast ning süboliseerib vaimu ja mateeria liitumist. Ta kannab endas Maa verd, mis ravib ja elavdab kõike, millega kokku puutub. 

Hematiit on väga tugev maandus- ja kaitsekristall. Hematiiti peetakse üheks maagiliseimaks kristalliks. Vanasti oli just hematiit peaaegu iga maagilise rituaali lahutamatuks osaks. Seda sageli ka tema enda ülitugeva energeetika tõttu.

Nagu eelpoolgi mainitud on hematiidi näol tegemist väga tugeva kaitsekristalliga. Osades maades arvatakse siiani, et hematiit toob edu sõjalistes ettevõtmistes ja kaitseb haavatasaamise eest. Veelgi sagedamini peetakse hematiiti parimaks kaitseks musta maagia, kurjade vaimude ja mistahes kallaletungide eest. Lihvitud hematiidi peegelpind peegeldab tagasi keskkonnast tuleva negatiivse energia ning sel moel ei jõuagi see inimese aurasse.

Teraapias kasutatakse sageli hematiiti aura kaitse loomiseks. Ka öösel padja all hoituna toob ta hea ja rahuliku une ning hoiab painajad eemal.

Hematiit on hea õpetaja, kes püüab lihtsaid elutõdesid oma kandjale vahendada. Kui ta on oma ülesande täitnud, lõpetab hematiit tegevuse ning sel juhul on kõige õigem selline kristall kinkida nooremale või oma probleemide puntrasse takerdunud inimesele.

Hematiit on hea talisman ja kaaslane õppimisel. Ta suurendab keskendumisvõimet ning aitab olulist ebaolulisest eristada. Lisaks sellele muudab ta kandja optimistlikumaks, suurendab külgetõmmet ning aitab mõista füüsilise maailma seadusi.

Hematiidil on mitmeid tugevaid raviomadusi ning kristalli keemilise koostise tõttu on paljud neist seotud just vereloomega. Ta aitab terveneda verehaigustest ja aneemiast, reguleerib vererõhku, puhastab verd ning aitab tasakaalustada hemoglobiini taset veres. Samuti võib tast abi olla ebaregulaarse menstruaaltsükli korral, hormonaalsete häirete leevendamisel ning kõhuvalude ja verejooksude korral.

Tast võib olla abi ka südame-veresoonkonna haiguste, neerude, sapikivide, kusepõie, nahahaiguste ja kasvajate ravimisel. Samuti aitab taastuda narkoosist ning leevendab väsimust peale pikka lennureisi.

Hematiiti peetakse heaks abiliseks ka kesk- ja perifeerse närvisüsteemi haiguste ravimisel.

 

SÕRMUSTEST

 

Sõrmus on ring, igaviku, ühtsuse, taaskehastuse ja universumi sümbol. Üks maagilisemaid ehteid üldse.
Tegemist on kaitseesemega, mis vanade uskumuste kohaselt tõrjus oma katkematuse abil eemale kurjust ja negatiivsust.
Usuti ka, et sõrmused hoiavad energiaid kehas ning seetõttu eemaldati need alati mistahes maagiliseks rituaaliks. 

Lisaks sellele, mis käes Sa sõrmust kannad (vastuvõtvas või andvas) on ka igal sõrmel oma tähendus.  

Pöial on seotud indiviidiga ja egoga. Elemendiks on Maa. Sobivad hästi kõik maised kivid. Hea kanda hõbesõrmust agressiooni leevendamiseks. 

Teine sõrm on seotud Jupiteriga. Ta stimuleerib teadmisi, tarkust ja arusaamist. Element on vesi. Hea kanda Jupiteri ja Veega resoneeruvaid kristalle. 

Kolmas sõrm on seotud Saturniga ning seeläbi karma, vastutustunde, asjade ärategemise, kohusetundlikkuse, kannatlikkuse ja taipamisega. Element on Tuli. Hea kanda Tule ja Saturniga resoneeruvaid kristalle. 

Neljas sõrm on seotud Päikese, Veenuse ja Uraaniga ning seeläbi energia, tervise, seksuaalsuse, tugeva närvisüsteemi, immuunsuse, ilumeele, naiselikkuse ja intuitsiooniga. Elemendiks on õhk.
Hea kanda õhu ja Päikese, Veenuse või Uraaniga resoneeruvaid kristalle. 

Viies sõrm on seotud Merkuuriga ning seeläbi kiire reageerimise ja suhtlemisjõududega (selge ja intuitiivse eneseväljendusega). Elemendiks eeter. 

 

 

Sarnased tooted