• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Krüsokolla (925 hõbe)

65,00 €

Tootekood: E28
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Ma julgen alustada uuesti, ma julgen valida ja luua südamega"

*

Hõbesõrmus suure krüsokolla toorkiviga.

Kivi mõõdud: 2.4 x 1.3cm.

Suurus: 18.4

*

KRÜSOKOLLA

Krüsokolla on ennekõike südame- ja kõritšakra kivi. Ta aitab teadvustada varjatud tundeid ja avastada oma hingesoove. Krüsokolla on hea abiline meele ühendamisega mineviku ja oleviku vahel. Ta on rahu ja tasakaalu kristall, mis aitab avastada oma teadvust ning vaigistada liialt tugevaid emotsioone. Krüsokolla puudutab ka kõritšakrat ning aitab vabaneda põhjendamatust hirmust, kurbusest, vihast, ängist ja ärritusest. Ta aktiviseerib loovust, parandab eneseväljendusvõimet ning suurendab sallivust.


Krüsokollat peetakse naiste kiviks. Ta kiirgab emalikku ja naiselikku energiat (mis muudab ta tegelikult ka väga sobilikuks meestele, kes kardavad oma õrnu tundeid väljendada või vajavad paremat ühendust oma naiselikuma poolega). Ta kiirgab kosmilist tarkust, annab inimestele võime vasturääkivusi mõista ja eksimusi andestada. Lisaks sellele leevendab krüsokolla menstruaalvaevusi ning ravib ka nurisünnituse järgset kurbust ja masendust.

Kõrgemal tasandil sümboliseerib krüsokolla omakasupüüdmatut tingimusteta armastust. Ta sümboliseerib värsket ja valgustatud hinge, kes jagab teistele oma tarkust ja armastust, seejuures midagi vastu küsimata. 

Ta aitab avada ka Kolmandat Silma ning soodustab selgeltnägemisvõimete teket ja arengut. 

Sarnased tooted