Sõrmus - Serafiniit, Peridoot (925 hõbe)

Tootekood: A76 Ühik: tk Laoseis:1
79,00 € 67,15 €

Hõbesõrmus serafiniidi ja peridootidega.

Suurus: 17.4

Serafiniit avab kandja kroontšakra ning aitab saada ühendust kaitseinglitega. Seda kristalli kasutatakse sageli kehaväliste rännakute esilekutsumiseks - serafiniit aitab inglitel Sind kõrgematesse puhastesse maailmatesse kanda, kaitseb samaaegselt füüsilist keha ning puhastab ja tervendab vaimset. Rännakutel ja meditatsioonil on hea kristall paigaldada Kolmandale Silmale või hoida seda käes.

Isegi, kui Sa ei usu inglimaailma ja meditatsiooni, näitab serafiniit Su enda südametarkust ning aitab Sul selle kohaselt elada. Veelgi enam, ta aitab Sul leida enda tõeline elueesmärk, teha endas vajalikud muudatused ning seejärel tõusta kõrgemale vaimsele rajale. 
Ta kaitseb, puhastab ja tervendab kandja südant ning avab selle armastusele.

Lisaks kõigele eelnevale aktiveerib serafiniit seljaaju ning selle ühendused eeterkehadega, mistõttu on tast suur abi lihaspingetest vabanemisel, külmavärinate leevendamisel ning kehakaalu alandamisel.

Oliviin ehk peridoot on võimas küllusekivi ning toob oma kandja ellu jõukust, õnne, rõõmu ja armastust. Ta suurendab vaimsust ja julgustab väljendama oma tundeid ning jagama rõõmu ja ilu kõigi ümbritsevatega. Ta omab ka kaitsevaid omadusi negatiivsete energiate eest, vabastab aegunud ja rõhuvatest mõttemustritest ning toob mõtteselgust.