Sõrmus - Uvaroviit (925 hõbe)

Tootekood: K2220 Ühik: tk Laoseis:1
101,00 € 95,95 €

Hõbesõrmus (925 hõbe) uvaroviidiga.

Kivi mõõdud: 3.6 x 1.5cm.

Suurus: 17.3

Kaal: 

Uvaroviit on granaadi haruldane erkroheline erim. 
Uvaroviidi avastas 1832 aastal rootsi päritolu vene keemik Germain Henri Hess. Oma nime on kristall saanud vene riigimehe krahv Sergei Semenovitch Uvarovi järgi. Oma erkrohelise värvuse tõttu oli uvaroviit Carl Faberge' üheks suurimaks lemmikuks, kes omakorda kasutas seda tuntud Faberge' munade disainis.


Uvaroviit on äärmiselt haruldane kristall. Seda leidub hetkel Poolas, Venemaal, Soomes, Indias ja vähesel määral ka USAs.
Parima kvaliteediga tillukeste tippudega druusid pärinevad aga Venemaalt Uurali mägedest.

OMADUSED

Uvaroviit on suurepärane emotsionaalsete haavade tervendaja. Ta soodustab individuaalsust, sõltumatust ja optimismi. Ta avab südame spirituaalsetele armusuhetele.

Tegemist on rahuliku ja tasakaaluka kristalliga, mis soodustab üksi olemist ilma end üksikuna tundmata. Ta aitab samuti õppida tundma oma hinge, tervendab sügavaid hingehaavu ning soodustab küllust.

Uvaroviit ongi iidsetest aegadest olnud kasvava jõu ja viljakuse (külluse) talismaniks. Külluse energia kandjana tuletab ta meile meelde, et Universum kannab alati meie eest hoolt ning tagab meile kõik, mida me päriselt vajame. Kõik, mida omalt poolt teha tuleb, on vaid õppida avasüli ning siira tänulikkusega vastu võtma. Uvaroviit aitab vabaneda puudusteadvusest ning lasta vabaks minevikust pärit puudusega seotud mõttemustrid ja uskumused. Ta aitab avada oma südame armastusele, rõõmule ja rahule ning elada külluses ja tänulikkuses. Samuti, nagu eelnevaltki mainitud, aitab uvaroviit jagu saada üksinduse ning eraldatuse tunnetest.

Ta on ka uuenemise, sisemise kasvamise ning südamehääle järgi elamise kristall.

Uvaroviit tugevdab südant ja teisi organeid ning tervendab ka allergiaid ning aitab jagu saada seksuaalsetest hälvetest. Ta on ka hea abiline kehast mürkide väljutamisel.

KELLELE SOBIB?

Uvaroviit on hea kaaslane neile, kes on kinni jäänud puudusteadvusse ning kellel on raskusi külluse energias elamisega. Samuti on ta tubli toetaja neile, kes tunnevad ennast üksikuna ning kellel on raske teisi inimesi ligi lasta.

PÕHITŠAKRA
Südametšakra, mõjutab ka päikesepõimikut
(Tšakratest saad lähemalt lugeda siit!)

VÄRVIVARIATSIOONID
Erkroheline

ELEMENT: Maa