• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Spinell

1,50 €

Tootekood: A232
Ühik: tk
Laoseis: 6

Spinell mitmevärviline.

Mõõdud ca 0.6-0.8cm.
 
Spinelli nimetus tuleneb ladinakeelsest sõnast "spina", mis tõlkes tähendab selgroogu ning viitab ka selle mineraali tekkeprotsessile ja kasvamisviisile.
Spinelli leidub Sri Lankal, Myanmaris, Afganistaanis, Vietnamis, Brasiilias, Pakistanis, Venemaal, Türgis, Rootsis ja Madagaskaril.

OMADUSED

Spinell on elujõu ja taassünni kristall. Ta on hea toetaja stressirohketel aegadel, aidates toime tulla ärevusega ning täiendades liialt tühjaks jäänud energiavarusid. Spinell soosib uudset mõttelaadi, uute mustrite loomist ning eluliste väljakutsetega toimetulekut. Tegemist on hea kaaslasega töönarkomaanidele ning kõigile, kes vajavad oma argitoimetustega seoses uusi väljavaateid, inspiratsiooni ning usku, lootust ja usaldust. Spinell on ka järjepidevuse ja sihikindluse kristall. 
Ta soosib eluenergia äratamist ning liikuma panemist. Seetõttu on tegemist ka hea toetajaga haigusest või pikaajalisest kurnatusest taastumisel.

Spinell toetab ka südamega kooskõlas elamist - headust ja südamesoojust nii enda, kui ümbritsevate vastu.

Arvatakse, et lisaks emotsionaalsele ja mentaalsele puhastusele, toetab spinell ka keha mürkidest vabanemise protsesse.

KELLELE SOBIB?

Spinell on hea kaaslane kõigile, kes kipuvad töö- ja argikohustustega üle pingutama ning kogevad sageli (ja pikaajaliselt) stressi. Hea abiline ka ärevushoogude leevendamisel.

PÕHITŠAKRA

Kogu tšakrasüsteem.
(Tšakratest saad lähemalt lugeda siit!)

VÄRVIVARIATSIOONID

Spinelli leidub punase, sinise, rohelise, värvitu, musta ning pruunina.

ELEMENT: Vesi

TÄHTKUJUD: Skoprion, sõnn.

Sarnased tooted