• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Tšakraküünal - Päikesepõimik

1,91 € 2,10 €

Tootekood: K1488
Ühik: tk
Laoseis: 5

Tšakraküünal - päikesepõimik

Suurus: 4,5 x 4 cm
Votiivküünla põlemisaeg klaasis: 16-18 h 
Lõhnaküünlas kasutatud eeterlikudõlid: bergamot, laim ja greipfruutSeitsme baastšakraga süsteemis on päikesepõimik kolmas tšakra.

Tšakrad on oma olemuselt energiakeskused – vibreerivad kettad meie kehades, mis on seotud meie kõrgema olemusega. Nad mõjutavad lisaks füüsilisele tervisele ka kõiki teisi meie elu aspekte ning vallandavad meie sees oleva väe.

Asukoht:
Nabast ülevalpool nelja sõrme laiuselt.

Funktsioon:
Päikesepõimik on isikliku väe keskus. Seal elavad tahe, elujõud, ambitsioon ja võime ennast kaitsta. Ta on eluenergia ladu ning üks närvisüsteemi tähtsamaid osasid.

Blokeerunud tšakra:
Blokeerunud päikesepõimik tekitab viha ja nõrkust. Kõikjal paistavad üksnes takistused ja valikud on ajendatud hirmudest. Ühenduse puudumine päikesepõimikuga muudab haavatavaks ning väljendub sageli suutmatuses ennast kaitsta (piiride seadmine ja enesekehtestamine) ja oma väe ära andmises.  Sellne inimene on sageli tõmmata-lükata, temaga on kerge manipuleerida (või siis võib ta vastandina olla ise manipulaator) ning ta näeb sageli ennast mistahes olukordade ja inimeste ohvrina. Blokeerunud päikesepõimikuga käib kaasas ka kadedus.
 

Küünal on valminud käsitööna Indoneesias ja koosneb palmiõlist ning eeterlikest õlidest.

Sarnased tooted